Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor társkeresőre képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor társkeresőre képet raksz fel, hogy akadályozod meg a képgyűjtőket?

Figyelt kérdés

Félek magamról arcos, vagy intim képet felrakni. Főleg a kettő kombójától félek.


Mi van, ha valaki csak lementi a képeket? Vagy később visszaél vele?


Milyen bevált gyakorlatod van erre?



2020. márc. 4. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

1. Szerintem egyáltalán ne kombináld. Vagy ha mégis akkor napszemüveg vagy valami legyen rajtad.

2. Melyik társkeresőre akarsz regisztrálni? Én próbáltam vagy 5öt és mindegyik kamunak bizonyult. Sokat kellett fizetni és egyetlen kapcsolatom sem lett...

2020. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen és arcképest soha ne küldj, ne tegyél fel sehova. Profilképnek egy sima arcképest tegyél ki, utána a társalgás során meg majd eldöntöd megbízol-e a másikban.
2020. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Arcodról kiraksz

Utána privátban küldhetsz, de csak az intimed legyen benne, ha az valakinek annyira fontos, de abból úgy is csak kaland lesz max.


Kér valaki egész alakos fotót azt csak ruhában, küldök ami esetleg a facen is fenn van.

Intimet meg egyébként ha valaki komolyabb kapcsolatban gondolkozik úgyse kér, Vagy nem is ad.

Esetleg egy strandon készült fotó...

De nem nudi :)

2020. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért is kell azon görcsölni hogy jujj mi lesz ha valaki meglátja a pélódról készült képet? Max 5-10 évig érdekes, vagy annyi sem. A világhálót elárasztotta a szexuális tartalom senkinek az ingerküszöbét nem ütik már meg idegenekről készült aktfotók.. Ami ezen túlmenően így rendjén is van, mi szégyellnivaló van az emberi testben? Az ilyen, és mindenkié ilyen.
2020. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan nem 2 mondat után küldök képet bárkinek is... Ha küldök az okkal van. 99% értelmes hisz amúgy kiesne. Az értelmesebbje meg nem él vissza vele.
2020. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Lementést nem tudod megakadályozni még, ha csak pár másodpercig jelenik meg a kép azt is rögzítheti bárki.


Kerüld az arcos akt képet szerintem. Legyen külön arcos és akt képed. (Arcos képedet bárki lementheti akár FB oldalról is ezt nem tudod megakadályozni)


Technika meg már ott tart, hogy videókra képesek arcot szerkeszteni így egy arcos akt képet pillanatok alatt tudnak készíteni, ha valaki zsarolni akarna.

2020. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -remete- ***** válasza:
100%
Mindegyik válasz hasznos fogadd meg én is így csinálom.
2020. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!