Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legextrémebb anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wooper180 kérdése:

Mi volt a legextrémebb anál élményetek?

Figyelt kérdés
Jöhet privátba is

2020. márc. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Csak dildoval van élményem.
2020. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 aktivval voltam.

Nagyon élveztem

2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Extrém rossz: amikor nem ment be, annyira nem volt tág, de nagy méret kellett neki


Extrém jó: tövig be, és tolni vadul amíg bírtam erővel

2020. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem pasival történt, de van egy ilyen szexgépem:

https://www.youtube.com/watch?v=AjJmk9-U6rA


Nem nagyon vettem elő, mert számomra nagy csalódás volt a gép. Kényelmetlen használni, valamint nem is érzem azt, hogy olyan nagyon mozogna. Jobb lenne, ha nagyobb mozgástere lenne a dildónak.


De egyszer amikor fel voltam izgulva nagyon, és épp a dildómmal játszottam (mármint nem azzal, ami a szexgéphez van, hanem egy másikkal), valahogy adtam neki még egy esélyt. És megtaláltam azt a pózt, amivel nagyon jó érzés. Akkor élveztem el először úgy, hogy a farkamhoz hozzá sem értem. És nagyon sok nedv jött belőlem. Olyan érzés volt, mintha pisiltem volna, de ez másabb volt, mert olyan kielégítő érzés is volt közben. Ott rontottam el, hogy nem kellett volna abbahagyni :D Viszont nem sperma jött belőlem, hanem csak prosztataváladék, tehát teljesen átlátszó volt.


Most rendeltem hozzá egy másik dildót, amivel szerintem sokkal jobb élmény lesz (legalábbis ezt várom tőle):

[link]


26/F

2020. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Passzív prostiként volt néhány extrém élményem, de a csúcs az volt, amikor egy nagyon kövér és szőrös biszex srác egy órán át keményen öklözte a seggemet. Utána rendesen zsibbadt is, de élveztem :)


32f

2020. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!