Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy van egy barátom, akivel nagyon jól megértjük egymást. Sokat dumálunk, meg minden.

Viszont itt jön a dolgok érdekesebbik része. Az idők alatt sikerült beleszeretnem. :/ Ő ezt nem tudja, sőt, még azt sem, hogy én más beállítottságú vagyok.

Az írásaiból sokszor az jön le, hogy neki sem lenne ellenére a dolog, viszont van barátnője. Legalábbis úgy tűnik. De egyáltalán nem kerek nekem ez sem, mivel ő úgy mondja, hogy csaj ismerőse, viszont a lány az meg azt mondja, hogy a barátnője neki. De ez nagyon ambivalens, így most nem tudom pontosan. De nem is merek rákérdezni. Bár a facebook profilján is egyedülálló a státusza, és sosem kommentel a képei alá egy lány sem. Tehát ez így... ja, érdekes.

Az a lényeg, hogy nem tudom mitévő legyek. Nem szeretném elrontani a barátságunkat egy ilyen dologgal, viszont a szerelem vak... nem tudok parancsolni neki. :/

Lehet jobb, ha nem mondom el neki soha? Vagy várjak vele?


2020. márc. 28. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiderülne, hogy általánosságban nincs baja a témával, én rámozdulnék.
2020. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Soha, de soha NE mondd el! Búj el vagy, hagyd a fenébe! Barátnője van, még ha látens homi se fog téged választani!!! Mert neki az van a fejében, h fiú+lány=normális! Mit vársz, h majd elmondod maradtok legjobb haverok, aztán majd Ő is beléd szeret? Gyorsan felejtsd el! Ez tapasztalat :D
2020. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

2-es:

Mert nem a fiú+lány=normális? Szerintem de :)

2020. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Hát azért az még akkor is elég meredek lenne szerintem.


#2: Nem tudom biztosra a fentiek miatt, hogy most csak ismerőse, vagy barátnője, csak van rá esély. :D Azt viszont dehogy várom el, hogyha elmondom, akkor belém szeret, max. annyi, hogy legjobb barátok maradunk, csak ennyivel többet tud rólam. :D

2020. márc. 28. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátod és nem tudod róla pontosan? Miért nem beszélgetsz vele? Elég érdekes legjobb barát, ha ilyen alap dolgot sem tudsz róla pontosan. Én simán rákérdeznék, hogy akkor most mi is a helyzet a csajjal. Egyébként meg ha a legjobb barátod, akkor az lenne a minimum, hogy elmondod neki, hogy meleg vagy. Vagy úgy akarsz a legjobb barátja lenni, hogy egy életen át hazudsz neki? A szerelem részéről nem kell beszélni vele, épp elég, ha kezdetnek elmondod neki, hogy meleg vagy. Ha jól reagál, az csak mélyíthet a barátságotokon, ha rosszul, akkor meg egyértelmű, hogy nem a legjobb barátod volt.
2020. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk, elég sokat. De valahogy ez a téma kimaradt. Meghát én a facebookon megadott egyedülálló státuszra támaszkodtam, mivel általában mindenki kirakja, ha kapcsolatban van. Mindenképpen fogok "coming out"-olni neki, de szerintem várok még vele egy kicsit, úgy biztosabb.
2020. márc. 28. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben meredek??
2020. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Mert azért mégiscsak ott van a lehetőség arra, hogy az a barátnője. Úgy meg azért lássuk be, tényleg az.
2020. márc. 28. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha gondolod ráírok és kiderítem neked aztán ráhajthatsz:)
2020. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője, de ő azt mondja, nincs, akkor az már legyen az ő gondja.
2020. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!