Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek van fix szexhaverotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van fix szexhaverotok? Mióta tart?

Figyelt kérdés
Mert a többség úgy nézem 1-2 tali után lelép. Kort is írjatok és hogy a/p vagytok. Köszi!

2020. márc. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs

De átlag 2,3 találka után abbamarad a dolog mindig

Leghosszabb kb 4 hónapos volt

2020. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

A leghosszabb 8 éve tart. Aktív vagyok. 28 éves. Kb félévente találkozunk. Aztán van hogy 1 hónapba 2-3 és megint fél év szünet.


Aztán van egy ami 1 éve tart. Az a srác 18 éves és vele havi 1 vagy ha sikerül leszervezni akkor több is.


De tény. Nagyon ritka. Nekem a közel 10 éves aktív ismerkedésbe ritkán volt aki 3-4 talinál többet bírt...Újra vágynak...

2020. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen vágynak újra, csak nem akarnak elköteleződni, mert az bizonyos mértékű felvállalással is járna. Az meg ma szinte lehetetlen.
2020. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a 3. is írta, egyfajta (tudatalatti?) védelmi mechanizmus, hogy nehogy kötődés alakuljon ki.
2020. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha van passzív fiatal akinek ok lenne mégis én azt csípném. Amúgy nekem is inkább az van, hogy nem állandó csak úgy van hogy nagy szünetekkel. Úgy viszont van aki 3 éve. Néha eszembe jut ha kanos vagyok és ráírok. Vagy ő rám. De alapba én is szeretem az újat meghódítani. Van izgalma.
2020. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Több mint 3 éve együtt vagyunk. Naponta találkozunk.
2020. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de jó lenne.

25/f uni

2020. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs, csak volt. Négy és fél évig. Kéthetente jóformán mindig volt valami. Gyönyörű emlékek maradtak meg bennem.
2020. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!