Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Focimezbe csomagolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focimezbe csomagolás?

Figyelt kérdés
Van olyan aki élvezi ha focisták felöltöztetik szűk nylon focimezbe akarata ellenére? Mez, nadrág, sportszár, nike mercurial cipő...

2020. márc. 30. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet nem csinálnak a focisták. A fantáziádban van csak ez.
2020. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hm, eddig is tudtam hogy bármire kialakulhat fétis de bevallom ez nekem is új, mindig tanul az ember valami újat :)
2020. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát inkább Adidas vggy Puma cipő, ha nem gond, Nike nem a kedvenc sportmárkám.
2020. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem mi ez a szűk nylon mez meg akarata ellenére, de imádom a focis öltözetet, főleg a stoplis cipőt sportszárral. Egyszer egy igazi focistával de lennék együtt... :D 28f
2020. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így focimezre még nem gondoltam konkrétan, bevallom őszintén... De maga az alapszituáció tetszik, hogy egy srácot a többiek körbevesznek, lefogják, és levetkőztetik teljesen. Esetleg utána be is öltöztetik valaminek az akarata ellenére, közben pedig képeket készítenek róla.
2020. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én voltam focistával és kértem hogy öltözzön focimezbe

az izgatott

2020. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ú, nem gondoltam még erre így, de míg végigolvastam az egy mondatos kérdést az elejétől a végéig, már kőkemény lett a farkam - nagyon izgat a helyzet.
2020. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!