Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért játszik egy csomó meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik egy csomó meleg a többivel?

Figyelt kérdés

Kicsalja a képeket, addig tök lelkes, sőt utána is majd 1-2 nap múlva meg eltűnik. Nem válaszol, stb. Miközben a másikat hagyja, hogy beleélje magát a taliba. Most sorozatba futottam ilyesmikbe bele. És nem vagyok szerintem nyomulós, se semmi.

Én ha valaki nem jött be mindig elmondtam, hogy ne legyen az, hogy széditem. Hisz tudom, hogy rossz. Kellemetlen picit megmonadni, de egyszerűbb. És van akivel így barátok maradtunk.


2020. ápr. 2. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarnak megbántani, inkább eltűnnek. Amivel ugyanazt érik el, de legalább nem kell szembe nézniük vele. Inkább erre hajlamos az ember.
2020. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1, Csak kiverik a képekre.

2, Bizonytalanok, utólag meggondolják magukat

3, Nem tetszel nekik és nem szeretnének megbántani a visszautasítással.

2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Bocs de aki komolyan akar ismerkedni, de közben meztelen képekkel akarja megfogni a másikat az saját magát is áltatja.

Ebben a játékban mindkét fél benne van, még ha én is elítélem ezt a sunnyogást.

Kapcsolatokat nem így lehet kialakítani, ez csak kalandozás, egyfajta játék, nagy ritkán esetleg bejön.


Tisztában kell lenni vele, hogy ha átdobsz pár képet magadról, max kiveri rá, te is az övére és ennyi.

2020. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy milyen képet adtam. Lehet te vagy az egyikük :D Hisz itt ismertem meg :)


Amúgy meg nem érzem jogosnak. Verje ki, de akkor is lesz újra kanos másnap... Akkor írjon vmi kamut miért nem írt. Én nem azért ismerkedek hogy kiverjem hanem ÉLŐ találkozóért és szexért.

2020. ápr. 2. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt alapvetően mindenképpen azzal vannak bajok, hogy nincsennek tisztázva a szerepek.

Aki könnyen odaadja magát, azt könnyen is passzolják.

Nincs azzal se baj, ha valaki csak szexre megy, de nyilvánvalóan kialakul egy közösség csupa ilyen emberekből.

Képet cserélni könnyebb mint bármi komolyabba bonyolódni, egyszerűen olyan ez mint az olcsó termékek amikhez könnyű hozzájutni, nem is tartósak és szinte arra nevelnek hogy kicsit koszos, repedt, vegyél másikat.

2020. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmibe nem szabad beleélni magad. Minden akkor biztos, ha már megtörtént.

Képet pedig nem kell kuldeni, ha emiatt lelép, hagy menjen.Olyan mint a villamos, minek futsz , úgyis jön másik, amire jobban felférsz.

Sosem adtam képet, és minden párkapcsolatom vakrandiból indult. Én sem kértem sosem, főleg nem testképet.

De mivel ma mindent lecserélnek, autót, hűtőt, miért egy embert ne dobnának. Az eltűnősök pedig egytől egyig r..gyávák és gerinctelenek.

2020. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Napokig beszélgettem velük... Nem szoktam kiadni 2 levél után...
2020. ápr. 2. 12:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem olyanokra gondolok akikről itt is kb hamar kiderül, hogy milyenek. Hogy ha nem tetszik pl a korod akkor már vissza se ír. Alap szerintem válaszolni ha valami nem okés.
2020. ápr. 2. 12:46
 9/11 A kérdező kommentje:

Kaptam privibe egy listát a kamus felhasználókról :D

Vicces, hogy ez nem is olyan ritka. Köszi annak aki küldte :)

2020. ápr. 2. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki a kamuslistát kuldte, megkérném,legyen kedves nekem is kuldeni. Hogy hiába ne írogassak senkivel.


Köszönöm szépen előre is!

2020. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!