Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy szeressek ki egy heteróból?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki egy heteróból?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sosem lehetnénk együtt és ezért nem akarom feleslegesen emészteni magam, de nem tudom, hogy szerethetnék ki belőle:(
2020. ápr. 2. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igazi szerelem de idővel elmúlik. Mást nem lehet tenni. Gondolom mindig fantáziálsz róla. Főleg ha közeledben van, pont ezért próbáld elkerülni.
2020. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 12 év alatt sem sikerült kiszeretni egy olyan fiúból aki engem nem szeret.
2020. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden szerelemből: idő segítségével
2020. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egy másik melegbe lennél szerelmes aki nem viszonozza. Három gyógymód van: az idő, a kutyaharapást szőrivel és...

Nos egy viszonzatlan szerelemnél az hogy rájössz arra, nem valódiak az érzések, csak mintegy beszugerrálod magadnak, az illetőt felruházod olyan tulajdonságokkal amivel nem is rendelkezik. A saját fantáziáid, vágyaid vezetnek tévútra. Esetedben ez különösen igaz. Akibe szerelmes lettél abszolute nem rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal amit szeretnél tőle.

2020. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megutálni, nekem csak az vált be összes exemnél. Pl. idéz fel a negatív tulajdomságát. Sok sikert!
2020. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!