Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan férfi, aki nem tudná elviselni a tudatot, hogy ne a külsejéért, szexuális kisugárzásáért szeressék és kirázza a hideg azoktól a nőktől akik olyasmit írnak, hogy az ő pasijuk sem adonisz, de "szeretik" a belső tulajdonságai van?

Figyelt kérdés

Itt most egy kérdésben névtelenül nem látszik, de egyáltalán nem vagyok felszínes, éppen ezért alakult így az életem mindig, hogy rengetegszer barátzónában landoltam.


Aki csak egybitesen tud gondolkodni, hogy "mivel jobb egy üresfejű izmos adonisz" annak üzenem, hogy ez a szélsőség se jobb, meg öregkorban ha több évtizedes monogám kapcsolatról beszélünk már kevésbé számít a szex, de fiatalon egy férfi-nő kapcsolatban, ahol szex is van, kell az az érzés, hogy a nő vonzódjon a testemhez. Mert azzal fekszik le, nem az intellektusommal vagy egyéb belső tulajdonságaimmal. Azt látja, ha nem hunyja be a szemét (és közben másra gondol).



2019. nov. 22. 02:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak a dugásból áll az élet...
2019. nov. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg engem sem tidnál megérteni. Én is voltam szerelmes olyan fiúba, aki nem volt adonisz, sőt jóképűnek se mondanám. Mégis beleszerettem, mert intelligens, okos, vicces, érzelmes volt. Mivel beleszerettem a belsőjébe így külsőleg is már szépnek láttam. Akármennyire hihetetlen így volt.
2019. nov. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minthogy én alacsony vagyok, és még senki sem vádolt azzal, hogy jóképű lennék, mégis az egész életemet hosszan tartó kapcsolatokban éltem szép, jó alakú nőkkel, köztük nálam jóval fiatalabbakkal, aki szerettek, igazolhatom, hogy a #2-es válaszolónak nagyon igaza van. A nőknek tetszik a szép férfitest, ez nem kétséges, de amelyik nem teljesen üresfejű, azt az intellektus még jobban vonzza. Ha vannak érzelmeid és ki tudod azokat mutatni-mondani, ha okos vagy és kedves, jóindulatú és nem önző, akkor biztos, hogy találsz magad mellé nagyon csinos nőt, aki nem kell, hogy behunyja a szemét.
2019. nov. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%

"öregkorban ha több évtizedes monogám kapcsolatról beszélünk már kevésbé számít a szex, de fiatalon egy férfi-nő kapcsolatban, ahol szex is van, kell az az érzés, hogy a nő vonzódjon a testemhez"

Na végre valaki aki úgy gondolkodik mint én. Csak ez egy népszerűtlen álláspont mert mindkét véglet hiányosságaira rámutat. Az emberek meg szeretik becsmérelni azt amit saját meglátásuk szerint úgyse érhetnének el (ezzel védve a saját egójukat), ezért téged is bedobnak a busz alá és kapásból rádfogják hogy neked a szex a mindened (és rendszerint ők mondják azt is hogy felszínes vagy. Milyen ironikus...).

Még az idősebbek is, "jaj a szex nem olyan fontos dolog". Voltak ők is fiatalok, tudhatnák hogy ez így nem igaz...

Az meg hogy egy nő azt mondja "a barátom nem egy adonisz de..." számomra azt az üzenetet hordozza hogy "megalkudtam". Bővebben: "én se vagyok túl vonzó a saját szememben, de az ő szemében eléggé az vagyok ahhoz hogy ő teperjen értem és nem fordítva csak mert mindketten tudjuk hogy ha én nem lennék ő nem látna vaginát (vagy csak nálam rosszabb nőét) az tuti. Inkább élünk megalkuvásban mindketten mert ez nem olyan melós dolog és én kifekszem neki havonta kétszer mint egy fadarab csak ne kelljen 1. egyedül lennem, elvégre később gyereket is akarok 2. a féltékenységgel szembenéznem ami egy valóban szexuálisan vonzó férfi mellett uralna el, valahányszor szóbaáll egy ellenkező neművel. Aki pedig ezekre rávilágítana azt elhordom mindenféle felszínes, szexmániás parasztnak, nehogy ez a balek itt mellettem rájöjjön miért vagyok valójában pont ővele. Beadom neki is hogy a külső meg a szex nem is olyan fontos nehogy elkezdjen adni magára, ezzel felkeltve a konkurencia, a többi nő figyelmét, és ráébredjen a saját potenciáljára (még az kéne). Közben azért álmodozok Jason Momoáról meg Chris Hemsworth-ről és megnézem a vonzó férfiakat az utcán, és ha én labdába rúghatnék bármelyik másik nővel én is itthagynám a barátomat, de ezt senkinek nem szabad megtudnia."

2019. nov. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Blabla. Külső és pénz. Ennyi kell csak.
2019. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ma már az össze pasi ilyen.
2019. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Éppen fülig szerelmes vagyok egy teljesen átlagos arcú, testű srácba, aki aztán nem egy Adonisz. De mivel ennyire tetszik az, ami belül van, így ez a külsejét is annyira vonzóvá teszi, hogy mikor már ha csak megölel kegyetlenül benedvesedek, ha meg meztelenül látom vagy csókolózunk arról jobb inkább nem is beszélni. Mi nők így működünk, ha valós érzelmek vannak, akkor nem érezzük azt, hogy "megalkudtunk", hanem pont ellenkezőleg, hogy mi vagyunk a legszerencsésebbek a Földön.

Ez velem most is így van, egy teljesen átlagos srác mellett, mikor volt már Brad Pitt kinézetű pasim is, akinél nem voltak ilyen érzelmek, és helyes arc ide, izmos test oda, soha nem tudott ennyire beindítani és egyetlen érintésével vagy szavával felizgatni. Ha szerelem van nem kell becsukni a szemem, mert az illető testének minden négyzetcentimétere annyira vonzó lesz, amit szavakkal ki se lehet fejezni, még akkor is, ha az a társadalom szemében esetleg továbbra sem egy vonzó test.


23/L

2019. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező. Itt nem tudod hogy igazat e mondanak vagy kamuznak. Nem tudod hogy hogyan néz ki a 77%-os és nem tudod hogy milyen az a pasi akibe bele szeretett. Mivel nem láttál róla képet. Tehát ha a valóságban lennénk akkor nekem adnál igazat.
2019. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem valahogy vonzó, hogy nem azért szeretnek, ami elmúlik 20 év alatt jóformán. Megnyugtató, hogy elértem valamit az életben, nem csak a szüleim genetikája a nyerő
2019. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy félreértés. Amikor azt mondjuk, hogy nem egy Adonisz, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem vonzó szexuálisan vagy nem tetszik. Inkább azt, hogy nem a mai tökéletes ideál, valamiért mégis nagyon tetszik ahogy kinéz. Nekem is van egy olyan férfi ismerősöm, akivel így vagyok. Elég vékony testalkatú, az arca sem egy Brad Pitt, mégis annyira tetszik, hogy ha most belépne az ajtón és feltenne az asztalra, azt is hagynám neki. Semmiféle megalkuvás nincs ebben.
2019. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!