Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mindig a heteró srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a heteró srácok tetszenek meg?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyes pasit látok általában az utcákon, és utána tök rosszul érzem magam, mert kívánom őket, izgatják a fantáziám, s mindemellett tudom,hogy úgysem lehet semmi, és ez rosszul érint. :(

2020. ápr. 7. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem lehet semmi, valószínűleg ez izgat

az elérhetetlen.

2020. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert a heterók az igazán jó pasik.

Egyébként én is pont így vagyok vele. Sok szenvedést okoz az irántuk érzett vágy.

2020. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmi se biztos. Kis gina segít :D Na jó csak hülyülök. Szerintem nekem a bi srácok tetszenek azért mert vhogy mások. MÉg a b-zis kinézetűek is vhogy macsóbbak mint a melegek.
2020. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Mert a heteró srácok az igazán pasisak, sajnos ez van. Én is ugyanezt érzem. Nincs az a szakáll, izom vagy öltözködés ami elfedné a melegségünket.

28/F

2020. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért sajnállak titeket.


Nekem nincs ilyen problémám, mert ha nekem véletlenül megtetszik egy cuki, édes, aranyos, széparcú fiú, az nemhogy meleg, hanem inkább transznemű lány. Ezer százalék.

2020. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez egy nagy baromság.
2020. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!