Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, aki vett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki vett már részt cum controllban? Vagy mindenki csak beszél róla?

Figyelt kérdés
Én elképzelni se tudom, hogy valaki kontrollálni tudja az elélvezésemet. Szerintem a gondolatolvasás képessége kell ahhoz, hogy valaki tudja mikor megy el a másik.
2020. ápr. 7. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen csináltam már.

Nem gondolatolvasás.

Kommunikáció!

2020. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igazi cum controllban nincs kommunikáció.
2020. ápr. 7. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már benne részem.
2020. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam, párom tól nem egyszer

Nem élveztem

2020. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna de amiket én láttam vidiket abba a szolga szól hogy elélvez és megáll a másik.
2020. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti mit néztek, én alapból kicsit szerepzavarnak tartom, ha a szolga mondja meg mit csináljon a másik.
2020. ápr. 8. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálhatná vki.
2020. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!