Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a melegek körében szinte senki nem akar komoly kapcsolatot? Miért csak a szexre megy mindenki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert a férfiak eleve csak szexet akarnak, így ha 2 pasi kerül össze, nem csoda ha egyikük sem akar komoly kapcsolatot.
2019. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Abszolut nincs előttük pozitív példa egy egészséges kapcsolatra, ráadásul az országuk, sőt, a többség családja is helyteleniti az ilyen "életvitelt".

Ha pedig születésüktől fogva nem látjak opcionak a komoly jövőt egy azonos neművel, akkor annak hatása lesz a pszichéjükre, ha tetszik, ha nem; ha beismerik, ha nem.

2019. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek pár meleget és semmiben sem mások a kapcsolataik. Egy részük szexelget, aztán ha talál megfelelőt, komolyat akar. Több meleg ismerősöm évek óta kapcsolatban él, csak nem rakják kirakatba.
2019. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, nekem sose volt még kapcsolatom, mert mindig az "igazi"-ra vágytam, akivel egy életet lehet élni, de valahogy soha nem talált/találtam meg. Lehet hogy nem is létezik.
2019. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert szex orientaltak a ferfiak. A hetero ferfiak is tobbet kalandoznanak, ha a nok is jobban kaphatobbak lennenek egy random szexre. De a nok tobbsege csak kapcsolatban hajlando szexelni es igy a hetero ffiak keze meg van kotve, ha allando szexre vagynak.


Melegkent meg nem tul nehez leszervezni egy szexrandit. Igy a tobbseg nem akar megallapodni.

2019. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hasonló a helyzet, mint a #4 hozzászólónál. Csak feladtam(vagy inkább szünetelek) a keresést illetően.


20/F

2019. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én komoly kapcsolatot szeretnék....nálam fiatalabb sráccal aki 25-38 közötti nem biszex hanem meleg
2019. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ahhoz képest, hogy a csajok nehezebben kaphatóak szexre történt már velem olyan, hogy 2 csaj le akart velem feküdni (első ránézésre nemzeti kisebbségünk tagjai voltak). 😅 Leszólítottak az utcán, beszédbe elegyedtek velem, s kinyögték azért szólítottak le, mert szexelni akarnak velem. Én meg elutasítottam Őket. Nyaggattak miért nem akarok lefeküdni Velük. Mondtam Nekik a pasikat szeretem, szóval békén hagytak szerencsére. :D


Nekem pl kell egy minimális kötődés/érzelem az adott illetőhöz, hogy erotikázhassunk. +Közös érdeklődési kör/beszédtéma is kell, hogy ne unjuk el egymást/magunkat a szexualitásunk kiélése előtt/után.

2019. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Eleg szomorunak tartom ezt sajnos 😅

18 eves vagyok, soha nem volt meg kapcsolatom sajnalatos modon, de soha nem mennék bele kalandba, csak es kizarolag kapcsolatra vágyom/várok :)

De lehet csak almodozom es hulyeseg az egesz, na mindegy :)

Nem ertem kalandban mi a jo:(

2019. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!