Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, akivel nincs semmi kapcsolatom. Hogyan mondhatnám el neki mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 10:46
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ugyan hogy sikerült ezt össezhozni?

Beszéltetek akár egy szót is, vagy csak megtetszett instagramon? :D

2020. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
*összehozni
2020. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt a munkatársam volt, ott ismertem meg. Azóte nincs semmi kapcsolatom vele.
2020. ápr. 10. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezd azzal, hogy újra felveszed vele a kapcsolatot. Ha a távolból, x év találkozás után csak úgy ráírsz, vagy elé állsz azzal nem sokra mész. Kommunikáljatok, tedd magad szimpatikussá hátha (mármint ha szintén meleg az ismerősöd, ha nem akkor meg tökmindegy mit csinálsz).
2020. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok ne keress tovább 🤣
2020. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

#5

Pont ezt akartam írni én is xD

2020. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!