Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van úgy, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy nem szeretné kapni az orált, nem izgatja? Lehet így meleg kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Vagy ez nagyon kizáró ok? Nagyon kétségbe vagyok esve, mert engem ez egyáltalán nem izgat, hogy nekem csinálják.

Még nem próbáltam az igaz, de sehogy sem visz rá a lélek, zavaró lenne inkább...


2019. nov. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és hetero, de emiatt ne emészd magad. :)

Egészen biztos vagyok benne, hogy létezik még olyan pasi, aki el tudja fogadni ezt a dolgot.

Nekem egyik exem nem szerette adni az orált, de nem zavart.

2019. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex skálája a kettőtök határainak a szűk keresztmetszete. Fogsz tudni olyat találni, akit ez nem zavar.
2019. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Ha passzív vagy, szerintem semmi gond nincs vele, dd ha aktív, akkor meg kell beszélni a partnerrel.
2019. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja, akár meleg, akár hetero kapcsolatod is lehet még ettől, sokkal többet számít emberileg, érzelmileg mennyire tudtok kijönni, mennyire kívánjátok egymást. Azért persze az orál a szex nagyon fontos része, de ha minden más klappol akkor ha azt mondod a partnerednek te csak adni akarod az orált - hát azért még tolerálható.
2019. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, inkább én adom az orált
2019. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!