Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok mi a legcikibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mi a legcikibb vagy legviccesebb szex élményetek?

Figyelt kérdés
Tehát bármi ami megmaradt vmiért. Vagy mert ciki vagy mert vicces volt.
2020. ápr. 12. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Térden állva szoptam egy fiú makkját. Állt nyugodtan, hagyta magát, amikor egyszer csak hirtelen, váratlan tövig nyomta a számba és abban a pillanatban spriccelt is. Még az orromból is folyt a spermája.
2020. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik 😛
2020. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 éves srác volt. Elkezdtem szopni és kértem hogy szóljon ha közel van és leállok, mert mondta hogy nem akar elmenni hamar. 1 maximum 1,5 perc után mondja hogy állj. Megálltam kivettem a számból erre a srác elkezdett spriccelni :D Én meg megijedtem és felkiáltottam :D
2020. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú hívott át magához. Nagyban szop mikor egyszer csak hazajöttek a szülei :D

Mázli hogy ki tudta magyarázni ki vagyok mert mondta hogy majd jön át vki hozzá. 15 voltam a srác 17-18.

2020. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem a legviccesebb az volt, mikor vicceltem a sráccal. Egy eldugott helyen szabadban szopott mert nem volt lakásunk. Tinik voltunk. Én meg miközbe csinálta oda köszöntem valakinek:

Jó napot!

De senki nem volt ott :D Csak vicceltem. :D A srác megijedt és felugrott. Jót nevettünk majd folytatta. A vicces hogy ezt a későbbi taliknál is bedobtam. Egyszer működött még aztán már tudta hogy poén :D

2020. ápr. 12. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó poén lehet :-)
2020. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dugtam a pasit amikor hirtelen begörcsölt a lábam és a csípőm. A csípőmnél a comb töve. Illetve a vádlim és a talpam. :D nem értette szegény srác mi van csak hallotta hogy mondom hogy áááá és megállok. Aztán látta hogy próbálom a lábam nyomkodni. Segített. Aztán végre tudtam beszélni. Hát kínos volt eléggé. De ez van :D Utána is találkoztam vele szóval nem okozott maradandó károkat az imigemben.
2020. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondta a srác akivel voltam hogy neki sok a spermája. Mondom nem gond. Lenyelem. Életem első szopása volt. Hát mikor jött a harmadik spricc félre ment. ÉN meg elkezdtem öklendezni és köhögni :D Szegény azt hitte baj van közbe csak félre ment. :D
2020. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az úgy volt hogy exemmel akkor kerültünk először ágyba... És hát szegénynek ez volt az első. De úgy... A legelső.

Előttem egyetlen kapcsolata volt, egy csajjal, de mivel exem meleg, nem igazán tudtak egymással olyan téren mit kezdeni.

Nahh szóval a srác teljesen szűz volt. És mikor oda kerültünk a helyzethez annyira ráparázott hogy egyszerűen nem állt fel neki.


Legalább egy óráig vigasztalgattam meg szeretgettem mire megnyugodott. Onnantol mar mentek a dolgok tho.

2020. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedős "szakasz", egyik ex-barátnőm hozott minket össze azzal, hogy szeretné látni, hogy csinálja két pasi...

Mi a sráccal kinn ülünk a konyhában egy-egy hokkedlin, alsónadrágban (előtte külön-külön megfürödtünk),egy-egy pohár borral a kezünkben, exlány épp fürdik.

Simogatjuk egymást, mindketten jól be voltunk keményedve. Ő félrehúzza rajtam a boxert, és szájjal kezelésbe vesz.

Közben a sajátját legyűri. Kisvártatva gyengéden eltol, és szembe velem beleül a farkamba. Azonnal telespricceltem.

Nem baj, mondja ő, és felegyenesedik az ölemből.

Exlány akkor ér a folyosóra, mikor a srác a konyhaajtóban állva épp rágyújt, és a combján folyik az anyagom.

Túléltük egy nagy röhögéssel, de a bemutatót azért megkapta. :D

2020. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!