Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is találta már vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is találta már vonzónak saját családtagját?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm hívta fel a figyelmem, hogy apám milyen jó pasi. Kondis test, jóképű borostás arc és szexi szőrös mellkas. Egészen eddig fel sem tűnt, hiszen mégiscsak az apám, miért néztem volna így rá.

Kérek mindenkit, hogy hagyjuk a beteg vagy és társai kommenteket. Nem volt szex, és nem is lesz.


2020. ápr. 13. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Max elismerem egy kettő női rokonomról azt hogy jól néz ki, de a gyomrom miatt soha az életbe nem találnám úgy vonzónak őket.
2020. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze! Anyósomat,sógornőmet bármikor megraknám rendesen! Egyik sem a kifejezett szépség,de látom a szemükben hogy nyelnék a dákót,mint kacsa a nokedlit!
2020. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyúr az unokatesóm. Mellé még jóképű is. Nem mondom, hogy nem szexi de hát rokon és tuti heteró.
2020. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen családtagot nem, de egyik távolabbi rokonom már igen. Vele viszont kipróbálnék pár nagyon lightosat.
2020. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is jó pasi! Nagyon sokat sportol,dolgozik. Mellette intelligens,és szuper humorérzéke van, szuper apa is. Ő a példaképem:))

L

2020. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém lett nagyon jó pasi 😄 ő 18éves én 23.
2020. ápr. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
apu néz ki jól.
2020. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
A volt anyóst annó simán lekúrtam volna,de nem vette a jeleket.Így maradt a pápának a mostmár ôregaszony.Pedig simán adtam volna neki minden földi jót😁
2020. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!