Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a helyzet a kalandokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a kalandokkal így járvány idején?

Figyelt kérdés

Alkalmi kaland. Vagy épp nem alkalmi

Járvány - Karantén



2020. ápr. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Bizony, bizony, ilyenkor még ezt is szüneteltetni kell! Bizony, nem mindig teheti meg az ember, hogy éli az életét, mintha mi se történt volna. Néha történnek rendkívüli dolgok és nem árt elgondolkozni.
2020. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Február 1-től felfüggesztve.. :/
2020. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem akar senki se találkozni, be van szarva mindenki,

Engem nem érdekelne, üzletbe dolgozok egyébként is

2020. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyedül élek albérletben, a családomtól 100 km-re, akikkel 1 hónpaja nem találkoztam és nem is fogok még egy darabig. Home officeban vagyok. Ezen kívül huszonéves, fiatal, egészséges vagyok és a nyomi álhírekkel szemben ott még mindig 0% a halálozási arány. (Purcant már ki huszonéves, de azok is krónikus betegek. (De tudom valaki belinkeli mindjárt a világon azon 10 eset egyikét a 150 ezerből, amikor egy fiatal és egészséges ember halt meg.)) Simán lehet, hogy már el is kaptam, csak át is ment rajtam észrevétlenül, mint egyébként az emberek többségén szokott.


Amúgy vicces, hogy az emberek jobban félnek most a koronavírustól, mint az AIDS-től vagy más nemi betegségektől. Akik gond nélkül csinálják gumi nélkül, azok is fosnak egy sokkal kevésbé veszélyes vírustól, mint amit elkaphatnak máskor.

2020. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy akikkel én beszéltem planetrómeon, ahová ritkán járok fel, de most pont felmentem, úgy egy tucat ember, azok közül szinte mindenki találkozott volna. Senki nincs befosva. Csak egy 19 éves srác nem akart találkozni, de ő is csak azért nem, mert otthon él még a szüleivel és azok nem engedik el sehová.
2020. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ez a kis lemondás belefér. Bár örülnék ha tünetmentes koronás lettem volna de ugye nem tudni...
2020. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!