Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Művelt, intelligens, érdeklődő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művelt, intelligens, érdeklődő srácok nektek hogy vált be az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szeretek beszélgetni és nem érdekel a szex egyből. Úgy látom a meleg szubkultúrát az jellemzi, hogy nem tudnak és nem is akarnak normális keretek között ismerkedni. Nincs igény az értelemre, csak a testiségre (ami fontos, de a sorrend bomlik).


Olyan srácok akik normálisan próbálkoznak/próbálkoztok, és azt gondoljátok, hogy próbálkoztok a beszélgetéssel, nektek milyen módszer vált be általánosságban?


Ha kort is írtok az külön köszönet:")



2020. ápr. 16. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki igazán intelligens és karizmatikus egyéniség akkor el tudja adni magát egy hasonló típusú srácnak. Nem hiszem, hogy szüksége lenne hozzá "script"-re.
2020. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nagyon ritkán találkoztam tudatos, határozott sráccal...
2020. ápr. 16. 07:40
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez sajna ilyen. Egy idő után az ember megtanul kompromisszumokat kötni. Senki sem lehet tökéletes. Bár első találkozásnál mindenki a legjobb arcát mutatja. Szóval ha már ott gondok vannak akkor valóban nem érdemes folytatni.
2020. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nincsenek jó tapasztalataim sajnos

30F

2020. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sehogysem. Vagy mindegyik egyből a sexről tud beszélni, vagy pedig nem képes visszakérdezni sem.
2020. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nincs erre módszerem. Maximálisan egyetértek veled kérdező. Nekem is sajnos nagyon nehezen megy az ismerkedés. Szerintem csak idő kérdése, és majd megtaláljuk, akit keresünk. :D 24F
2020. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan már nem vagyok srác,de sajnos nekem pont a művelt,intelligens emberekkel van az a gondom, hogy képtelenek normálisan viselkedni és nagyon beképzeltek.

Pedig én is művelt értelmiségi vagyok. De sokkal jobban megértettem magam egy asztalossal, vagy egy villamosvezetővel, mint egy mérnökkel, vagy főleg egy egyetemistával, akik nagyon el vannak szállva maguktól.

2020. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Jómagamról úgy gondolom intelligens vagyok, barátaim is ezt mondják, de egyszerűen két éve folyamatosan nonszensz indokkal utasítanak vissza: nem vagyok gazdag, nem úgy nézek ki, mint Justin Bieber, nincs 20+-os nemi szervem, véleményem szerint a szex, mint olyan nem alappillére egy kapcsolatnak.


De nem adom fel. Bár igazság szerint majdnem összejöttem egy sráccal, csak végül benyögi, hogy megismert egy másik pasit és vele fog összejönni... Holott a srác megmondta, hogy velem akar összejönni, mert hasonlóak vagyunk. Így jártam.


10/9 ember csak szexet akar, én utálom az alkalmi kapcsolatokat, mert szerintem undorítónak és érzelem nélkül lehetetlen szexelni, plusz azt mondom ha lesz is barátom az intim együttlét minimum fél év, de inkább egy év után lehet, amire szintén képtelenek várni a melegek.

2020. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Olvass bele a kérdésekbe. "Művelt, intelligens, érdeklődő srácot" itt keresve se találsz (tisztelet a kivételnek).
2020. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sehogyan sem vált be eddig. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy műveltebb srác szexet akar, csak az a baj, hogy akik szexet akarnak, általában egy kicsit sem intelligensek. Minimum az lenne, hogy tud helyesen írni, vagy meg tudja fogalmazni, hogy mit akar, nem pár szavas mondatokkal nagybetűt nem ismerve. Eddig nem jött össze semmi, mert aki szimpatikus volt, bejött volna az többet akart, aki meg elsősorban szexet akart, az kicsit sem volt intelligens, írni sem tudnak helyesen. Ez van. Nem akarnék komolyabbat, akik meg általában csak azt akarják, azok primitívek. Ez van, nem is bánom.
2020. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!