Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha adok a külsőmre, intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha adok a külsőmre, intelligens és kedves vagyok, akkor miért nem találok magamhoz hasonló párt?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem hordom el mindennek a férfiakat, mert tapasztalatból nagyon jól tudom, hogy vannak kedves, törődő és hűséges férfiak is.

Viszont valamiért mostanában nem ilyenekkel találkozok.

Ez lehet szerencsétlen véletlen?

Mik ennek a lehetséges okai?

Mit ronthatok el?

Nem szoktam bunkón visszautasítani senkit.

Köszönöm, ha kapok normális és értelmes válaszokat! :)



2020. ápr. 4. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez is a szerencsén múlik, mint minden, vagy ami még rosszabb, a "sorsunkon nem lehet változtatni (mert minden bele van kalkulálva előre)", ami miatt csupán illúzió a döntés szabadsága, ami elég szomorú lehetőség.
2020. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Ennél többet kellene tudnunk rólad, hogy válaszolhassunk. Milyen gyakran jársz társaságba és milyen típusúakba? Mik az elvárásaid? Aktívan is teszel azért, hogy legyen párod (társkeresőzés, esetleg te kezdeményezel élőben)? stb. stb.


Amúgy az exbarátnőmmel pont egy ilyen kérdése nyomán kezdtünk el beszélgetni. :D

2020. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Lehet túl szép vagy és ezért azok a menőcsávók mennek rád akik mindenkit megdugnak.

Aki meg olyan lenne akit keresel nem mer hozzád szólni, ha túl jól nézel ki.

2020. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Én 27 vagyok és skizofrén sose volt nőm sajna a nők 92%ánál jó esetben friendzoneba kerülök ,de van pár lány akik elfogadnak, na számomra ők 1000x értékesebbek hogy mi dönti el hogy összefutok-e a hozzám illővel? Online puszta valószìnűség 100 nőre rá kell írni és lesz belőle 2 akit keresek élőben ha van személyiség ismereted vagy mid akkor átláthatsz a felszínen mondjuk ott se a discoba keresd a partnered hanem elvonulósabb helyeken
2020. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mozogsz olyan helyeken/körökben, ahol vannak potenciális, normális férfiak, akik megismerhetnek?


A legtöbb lányismerősöm aki erre panaszkodik vagy bezárkózik a lakásba, és maximum dolgozni vagy bárátnőzni mozdul ki, vagy olyan helyeken mozog csak (edzőterem, táncos szórakozóhelyek), ahol nem a komoly kapcsolatot építeni vágyó, normális férfiak vannak többségben ;)

2020. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#5


Hol kellene mégis mozognia szerinted? Csak mert "normális hely" nem nagyon van. Primitív diszkók, undorító kocsmák, az edzőterem nem erre való, könyvtárba senki nem jár szinte, étterembe nem ezért jár senki, fesztiválon meg alkoholban úszik mindenki - sajnos.

2020. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Első körben nem mindegy, hol keresed a magadhoz hasonló párt, illetve milyen aktivitással. Másodsorban kérdéses, hogy mennyire tudsz egy-egy srácban partnerjelöltet látni. Mennyire "szűröd" a férfiakat akár tudatosan, akár tudat alatt (pl. külső, életkor, végzettség, munka, fizetés, lakhely... stb. alapján)? Értsd, ha neked mondjuk csak a szőke, kék szemű, 190 magas srácok "jönnek be", akkor fejre is állhat a srácok többsége (akkor is, ha a kérdésben említett valamennyi pozitív tulajdonságnak megfelelnek), akkor se lesz semmi, mert egyszerűen nem keltik fel a figyelmed, mint pasik. Harmadrészt azt is érdemes megvizsgálnod, hogy mennyi időt adsz egy férfinek, hogy -csúnya szóval élve- "bizonyítson". Két mondat után elkönyveled magadnak, hogy nem érdemes foglalkozni vele, vagy még a második katasztrofális randi után is adsz egy sokadik esélyt a dolognak?

Ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket kell feltenned, majd megválaszolnod magadnak. Én azt javaslom, adj esélyt minél több pasinak, nyilván óhatatlanul több lesz a hülye, de nagyobb valószínűséggel találod meg azt is, akit kerestél. És talán pont egy olyan személy lesz, akiről első pillanatban nem is feltételezted volna. Nem egy példa van rá. Sok sikert! :)

2020. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
83%

Szerintem is egyszerűen rossz közegben mozogsz.

Persze lehet a véletlenekre fogni, de ettől függetlenül szinte mindennek van tudatos, vagy tudatalatti oka.

2020. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

@6: elég sok normális hely is van, ha már intelligensnek írja le magát valaki (ez vonatkozik a kérdezőre, és Rád is), akkor legyen már annyi fantáziája, hogy talál ilyet.


Aki meg a kocsmában vagy a tánctéren akar intelligens, tartós kapcsolatra hajtó párt találni, az ne csodálkozzon, ha a lottó esélyeivel indul a "játékban"

2020. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek! :)


Eleinte én is csak edzőteremben, bulikban voltam megtalálható. De most már szándékosan eljárok olyan helyekre, ahol megfordulhatnak komolyabb férfiak. Bár ez is lutri, nem lehet tudni. Mostanában az olyan férfiakról is kiderül, hogy van velük valami, akik első blikkre teljesen jófejnek tűntek. Tindert is használok, élőben én kezdeményezni nem szoktam.

2020. ápr. 4. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!