Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Intelligens nők, de hol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens nők, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D


18 éves, kissé molett csajszi vagyok, leszbikus hajlamokkal.

Ha még párt keresnék, az okés lenne, de igazából egy kötetlen, laza, mégis jó kapcsolatra vágyom egy Nővel! Igen... Komplexeim vannak, szerintem nincs szebb egy érett, felnőtt, tapasztalt Nőnél, aki intelligens és nem mellesleg igényes.


A kérdésem tehát arra irányulna, hogy hol lehet ilyen Nőkkel ismerkedni? Bár szinte biztosra veszem, szóba se álnának egy magamfajtával, mert a legtöbben elítélik ezt a generációt, annak ellenére hogy sokan vagyunk dolgosak, céltudatosak és műveltebbek.


A korrekt válaszokat megköszönöm, a primitív megnyilvánulásokra inkább ne fecsérelje senki az idejét. Tudom, hogy nem a gyakori ennek a helye, a mai világban viszont net hiányában már - sajnos -

alig kommunikálnak az emberek egymással, ezért esett a választásom erre a fórumra.

Köszöntem <3

Bp



2018. jan. 12. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen komplexeid vannak? A komplexusok negatív hatással bíró tévhitek. Így értetted?
2018. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Körülbelül. :D


Szimplán csak - hozzám képest - idősebbekhez vonzódom.

2018. jan. 12. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Most nagyon szívessen írnék neked, de sajnos meg csak 17 vagyok :D
2018. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Mennyivel idősebb? Egyébként szerintem nagyon kevesen vannak akik elítélnek egy korosztályt,de attól, hogy intelligens,céltudatos,kedves stb. vagy, attól még egy pl. 25 évesnek általában más igényei,céljai vannak egy kapcsolatban,mást vàr tőle,más dolgok foglalkoztatják mint egy 18 évest,ő már dolgozik,lakásvásárláson,egyebeken töri a fejét,te meg még gimis vagy. Egy 30-as attól még saját életét élő,dolgozó felnőtt lesz, felnőtt problémákkal,pl.őt a banki hitele meg egy komoly kapcsolat,összeköltözés foglalkoztatja, téged meg az érettségi, és ez így is van rendjén.Egy 40 feletti meg ég és föld veled, ő már több komoly kapcsolaton túl van, tartós,tartalmas kapcsolatra,társra vágyik, te meg egy "laza ,kötetlen" kalandra.És egy 36-40+-os nő kétszer idősebb nálad,hiába vagy szuperérett akkor is a gyereke lehetnél,ami nem sok nőnek vonzó,sőt szerintem bizarr. Szóval átkéne gondolnod,hogy mégis inább a korosztályodban,vagy tényleg csak pár évvel idősebbek, 22-23 évesekkel próbálkozz,az ideális és sokkal nagyobb esélyed is van náluk mint az idősebbek között.

34/N

2018. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is mondanám, hogy írj nekem. (18/L)

De aki akar, írhat :)

2018. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb mostani “koraérett” 16-18 éves csak maga hiszi úgy, hogy koraérett.

Lehet, hogy komolyabb és antiszociálisabb a társainál, de ennél több kell, hogy idősebbekkel tudjon kezdeni.

2018. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok egyetemista, mi szamit intelligensnek? Ez vonz téged ha valaki intelligens és idősebb?
2018. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Intelligens partnerhez neked is fel kellne mutatnod némi intelligenciát. Nem csak "komplexeket" . Légyszíves ne használj olyan szavakat amiknek nem vagy tisztában a jelentésével. Ettől nem tűnsz okosabbnak.
2018. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam pár évet a NASA-nal, most itthon egy saját Informatikai céget visszek. Sok szépirodalmat olvasok, rendszeresen járok színházba. Ha gondolod írj rám.

35/N

2018. jan. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!