Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legelső anális élmény egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső anális élmény egy vastagfarkúval?

Figyelt kérdés

Mennyire hangzik jól?:D

Most lenne az első hogy kipróbálnám a partneremmel de mennyire jó vastaggal kezdeni?


2020. ápr. 16. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod farka vastag, akkor olyan, azzal kell dolgozni ami van. Ha csak alkalmi partner, akkor lehet jobb egy vékonyabb.
2020. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez két dologtól függ. Az egyik hogy te mennyire tudod magad elengedni, a másik hogy a partnered mennyire figyelmes. Ha mindkettő klappol akkor jó, ha bármelyik nem akkor meg nem jó.
2020. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM JÓ! Nehéz persze eldönteni hogy nekem azért volt rossz mert vastag volt neki vagy azért mert nem akartam a dolgot... Nem tudom de szerintem nem jó elsőre...
2020. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azt kihagytam hogy ez a srác volt az első nekem és mondta, hogy óvatos lesz, stb. Meg hogy jaj picit mindenkinek fáj az első. Nekem nagyon fájt és az óvatos nálam nem az hogy kb 20mp alatt benyomja tövig. Megjegyzem utána senkinek se hagytam már hogy megdugjon. Buta voltam talán 16 évesen hogy bíztam egy 16 évesbe.
2020. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4. válaszoló!

Jó példa arra hogy a tinik még nem tudják hogy kéne. Bár nem kor kérdése ez, de gyakoribb.

Nekem egy 21cm és vastag farok volt a csúcs. (Nem vagyok amúgy méretmániás se ilyen mindennap újat kereső) Nagyon lassan ment be és feszített eléggé. De csak ha lassan csinálta vagy ha a sikosító kezdett kevés lenni. De ez egyén függő. Én soha többet nem vállaltam. Mert utána kicsit kellemetlen volt. A 16cm kb az ideális farok. Max 18.

2020. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnám egy naggyal de nincs
2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a makkja nem nagy, akkor mehet. Elementáris élmény lesz, hidd el ;)
2020. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is egy nagyobb farkú sráccal volt, de nem mondanám kellemetlennek vagy fájdalmasnak. Emlékszem, hogy feszített, de nagyon fel voltam izgulva, alig vártam már hogy bennem legyen. Jó volt, de messze nem a legjobb szexuális élményem. Vannak srácok kisebb farokkal akik sokkal jobban dugnak.
2020. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!