Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valakinek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek szexuális élménye valamilyen nyilvános helyen? Nyilvános WC, mosó vagy bárhol.

Figyelt kérdés
Hogyan jött össze? És hogyan lehet ilyenbe "belekeveredni"? Tinektek hogy volt? Elmesélnétek? (akár privátban is lehet)

2017. márc. 8. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen! De lánnyal mert én heteró vagyok!
2017. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen volt már, parkban, lépcsőházban, múzeumban, Margitszigeten, erdőben, kocsiban, uszodában, Gellérthegyen, tetőkertben, jacuzziban, medencében, sikátorban, wc-ben, buszon, egyetemen, várfalnál...

Talán ez a teljes a lista :D így hirtelen

Minden a partneren múlik, ha ő belemegy akkor én egyébként is szívesebben csinálom nyilvános helyen :D

Mint az előző listából is kitűnik ismerek egy-két zugot ;)


22 mfa

2017. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj!!! :D

A legjobban úgy lehet "belekeveredni", ha szereted az ilyesmit, és "reklámozod". Mondjuk a wc falán (ez már elég nyilvános).

Én nagyon szeretem a nyilvános, extrém helyeket.

A teljesség igénye nélkül: vasúti wc (Szekszárd), áruházi wc, sportcsarnok.

Lépcsőház, bejárati ajtó előtt (azért ez este volt), tároló.

Munkahelyen iroda, gépterem, gimis szertár, művházban.

Autópálya pihenő, M9 Duna hídnál, Duna parton.

Este a városban (Szekszárdon) sok helyen lehet, pl. nem működő motel bejáratánál, bezárt benzinkút, kilátó, stb.

Még biztos hagytam ki dolgokat, de lényeg, hogy én kifejezetten szeretek ilyen helyen "térdelni, furulyázni", ad egy kis plusz adrenalin töltetet, izgalmat. :)

2017. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem elégítettek ki tornateremben, wc-n, gyár tetején, vonat sínek mellett, kocsiban. Ezek amik beugranak szokatlanok. :D
2017. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Csicska vagyok és az is voltam már a suliban is ! Egyszer az osztáytársam fiú akitől féltem mint a tűztől bevonszolt a suli wcjébe és a fejemet a klotyóba nyomta közben jó nagy turhákat köpött a göndör hajamba
2018. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó sztorik
2020. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Westendbe és perceken belül bele tudsz keveredni ilyesmibe.
2020. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!