Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek nem félnek a járvány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek nem félnek a járványtól? Planetromeon sokan keresnek szexpartnert.

Figyelt kérdés
Fura ez nekem, hogy továbbra is szexelni akarnak. Nem félnek a vírustól?

2020. ápr. 17. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak a melegek ilyen felelőtlenek?

Akkor nézd meg, hányan vannak Tinderen...

2020. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
36%
Miert... Amikor influenza jarvany van ami 400-600 ezer embert ol Meg event a vilag on... akkor is becsukod magad???
2020. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint a heterok, egyik ismerősöm most is találkozgat barátnőjével, ha nem is olyan gyakran, mint előtte. Pedig nem egy helyen laknak.
2020. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
a melegek 90%-a alapból egy felelőtlen nyomi ösztönlény, pont leszarják hogy járvány van-e vagy nem. Érdekesen mi kibírjuk a párommal hogy amíg ilyen a helyzet nem nagyon találkozunk, más is kibirhatná.
2020. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nem félek. Legalábbis nem jobban, mint attól, hogy elüt a villamos, vagy kisiklik a vonat amin utazom. Ennyi. Szerintem pont elég az a ránk erőltetett óvatosság, hogy nem tudok elmenni edzeni edzőterembe, de még csak szabadtéri edzőparkba se, mert azokat is lezárták, és a munkahelyen nem vagyunk 30-an, csak 3-an. Meg ugye bulizni se lehet, meg szexbárba menni se. Továbbá a metrón 5-en lézengünk, mikor megyek be dolgozni.

Szóval nem oszt nem szoroz, ha egy hónapban kétszer átjön egy srác és szexelünk. Főleg, hogy a korlátozások miatt egyébként végre van időm ilyenekre, mert nincs rohanás. Legalább ennyi előnye legyen már...

Egyébként meg hónapokról beszélünk, nincs az a járvány, ami miatt be fogok kattanni itthon a négy fal között teljesen elszigetelve a külvilágtól. A saját mentális egészségemre csak én tudok figyelni, nekem ezt is szem előtt kell tartanom.

2020. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!