Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jól tenném, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tenném, ha eltávolodnék az emberektől?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy még nem bújtam elő...

Azon gondolkoztam, hogy a barátaimmal fokozatosan fogok elhidegülni, mégpedig egy okból: ha majd coming outolok nekik, és rosszul fogják fogadni, netán még meg is aláznak, akkor ne fájjon annyira... Hiszen, ha egy idegen szól be, annyira nem fáj, mintha egy ismerős tenné ugyanezt.


21/F



#Coming out #elobujas
2020. ápr. 18. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy “barat” ezert megalaz akkor talan el kene gondolkozni azon hogy rohadtul nem a baratod
2020. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 persze, ezt en is tudom... Ezzel egyet is ertek... Csak amig nem allok elo ezzel, nem tudom, hogy ki igazi baratom, es ki nem? (Amugy mar 3 emberrol tudom, hogy tenyleg igaz barataim... Toluk nem is tavolodnek el direkt)
2020. ápr. 18. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Enis igy voltam

Mára egy baratom se aradt de nem is hianyoznak

2020. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez nem jó ötlet, még hozzá azért, mert így hogy elhidegülsz tőlük, simán el is veszítheted őket már csak emiatt, hogy elhidegülsz tőlük. Ne fordulj el tőlük! Bármi történik is, nagyon bátor tett, hogy felfeded nekik magad, ez egy nagy lépés, én tudom :) Viszont azt is tudd, aki igazán szeret és elfogad téged, az ezzel a tulajdonságoddal is ugyanúgy fog téged szeretni :)

2020. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!