Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pécs mennyire melegbarát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécs mennyire melegbarát város? Általánosságban hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy pl két férfi kézenfogva sétál a belvárosban?

Figyelt kérdés
PTE-re készülök és a párommal közös albérletet veszünk majd ki.

2020. ápr. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ez az egész ország nem elfogadó.

Mint mindenhol, itt is vannak agresszív emberek és városrészek, maximum csúnyán néznek de nem szól a többség. Bár nem is nagyon láttam kézenfogva sétálni srácokat.

Pár éve volt egy melegbarát hely, ott mindig volt jó hangulat. De sajnos bezárt. Remélem lesz még egy hasonlóan igényes, baráti hely.

29f

2020. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Az egyetemen nem lesz ezzel gond, a városban már nem biztos, hogy ugyanolyan elfogadóak. Ha nem feszegetitek a határokat, szerintem minden rendben lesz.
2020. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem a pécsieket, de megosztom veled, hogy én párommal Nyíregyházán sétáltam kézenfogva, senki nem nézett ránk, vagy legalábbis úgy kidülledt szemmel biztosan nem. Szerintem ez elég irányadó lehet, hogyha Nyíregyházán nem, akkor Pécsett még úgy sem - persze hülyék mindenhol vannak ezt fontos leszögezni.
2020. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!