Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan meleg párok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan meleg párok, akik már több, mint 5 éve vannak együtt?

Figyelt kérdés
Nem unalmas a kapcsolatotok? Szoktatok hármasozni? Együtt éltek? Nem mentetek át nyitott kapcsolatba?
2020. ápr. 20. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Együtt élünk, nem hármasozunk,nem nyitott a kapcsolatunk,és nem is unalmas.

Szeretjük és megértjük egymást. Nyitottak vagyunk arra,hogy egymással uj dolgokat is kipróbáljunk az ágyban.

2020. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy unalmas a kapcsolatunk. Ha tudnád! :D Hármasozás és nyitott kapcsolat nálunk teljesen kizárt. Együtt élünk (15+ éve). Miért unnánk meg egymást? Főleg az ágyban. :) A hetero kapcsolatokban minden pár megunja egymást? Ott sem. Na látod! Ugyanígy a melegeknél. :) A melegek közül sem mindenki egyforma. Van, aki tartós kapcsolatban él. De én nem tennék különbséget szexuális orientáció alapján, max. arányaiban. Heteroknál és melegeknél is előfordul tartós, őszinte kapcsolat is, meg hát megcsalás és nyitott kapcsolat is. Csak az arányok mások. (Gyerek megléte/hiánya miatt, társadalmi elvárások miatt, házasság, mint jogi együttélési forma megléte/hiánya miatt stb.)
2020. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk iden lesz ot eve. Nem unalmas, benne megtalaltam mindent, amit kerestem es a szex is nagyon jo vele.


Aki harmasra vagyik, vagy nyitott kapcsolatra, az nem a megfelelo pasival jott ossze, vagy marha felszines ember. 26f

2020. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!