Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti voltatok már együtt külföldivel? Milyen nemzetiségű volt? És milyen volt vele?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam már portugál, francia és német srácokkal is 17-18-19 év körüliek voltak mind mint én is.

Az hogy milyen velük az szerintem nem nemzetiség fuggő, de nekem bejöttek.

Felizgat hogy más származású sráccal vagyok. Szopni viszont szoptam már más nemzetiségűt is.

De most a jelenlegi vírus m viszonyok közt nem nagyon feküdnék le csak úgy kinti emberekkel.

19/F

2020. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
dán sráccal és jó volt
2020. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak külföldivel volt kapcsolatom (francia, szlovák) és igen, csak velük volt szexuális kapcsolat is:) hosszútávra gyúrok.


Egy német magas csodafiú még jöhetne és teljes lenne a kép 😅


22p

2020. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam angollal, irrel, sveddel, szlovakkal, romannal. Nem nemzetiség függő. 38 passzív
2020. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Német és francia pasival is voltam.

Nagy a különbség a német és a magyar felfogás közt. A németek közt több a komoly kapcsolatot kereső.

2020. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Japán, és dél-koreai srác volt. :)

Mindkettő fiatal, és vékony volt, csupaszra borotválva. Kicsi szerszámmal.

Isteni volt. Jó volt a szájmunkájuk, jól tágultak, és mivel nem túl nagy volt a méretük, én is kellemesen be tudtam fogadni őket (oda-vissza ment a dolog).

Nagyon jó esett.

2020. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig volt szlovák, német, orosz, osztrák, cigány, lengyel, brit, új kaledóniai de ezek közül az osztrák volt a legszenvedélyesebb.
2020. márc. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Torok es roman.... igazabol semmi kukonos nem volt olyan mint egy magyarral... a szex mindenhol szex
2020. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Sok félével.Semmi különbség.Mind szopni akar.
2020. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Öt éve élek egy angol sráccal semmi különbség nincs
2020. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!