Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miből gondolhatom hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolhatom hogy a férfi akivel együtt járok nem biszex hanem meleg?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva vannak lányos vonásai, nekem éppen ez tetszett meg benne, mert én is testileg a lányokhoz vonzódom inkább, és azért örültem annak hogy ilyen mert leszbikus kapcsolatban nem élnék. A barátom az utóbbi időben letört, és elmondta, hogy az a baja, hogy szeretne férfival lenni, de nem akar megcsalni. Meg nem tudna velem szakítani. Honnan tudhatom, hogyha esetleg meleg lenne? Mi a jó megoldás ebben az esetben? Ő volt már fiúba is szerelmes.
2019. jún. 26. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Venni kell egy felcsatolhatóst...
2019. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életetek rendben van?
2019. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szokott kezdeményezni. Vannak fura érzéseim vele kapcsolatban, meg néha magammal kapcsolatban is.
2019. jún. 26. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha meleg lenne nem feküdne le veled
2019. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nehez ugy. Na ezert nem kezdenek biszexualissal. Egyszer mindig kitalaljak, hogy most epp a masik nem kell.
2019. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegként én is ezért nem kezdek biszex pasikkal, sőt tanultam is már belőle.

Még ha jelzi is azt, hogy szeretne nővel lenni egy idő után, azért kételkednék, hgy idővel nem-e szeretne majd családot.

Ha meg engedélyt kér, azt becsülöm, viszont az meg nekem esne rosszul, hogy ezt szeretné, én meg visszatartom, mert nekem egy 3. személy nem fér bele egy kapcsolatba.

Szóval ilyen helyzetben nincs normális út. Sem az, hogy engedsz, sem az ha ezt megtagadod, mivel ezt szeretné.

2019. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NNNándi ***** válasza:
96%
Aktív vagy passzív a barátod? Ha passzív akk megfelelő biztonság mellet pasizhatna ha neked is bemutatja a pasit és esetleg ő nem élvez el a pasival. Én is bi passzív vagyok. Biztonságos szexre van engedélyem a páromtól.
2019. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NNNándi ***** válasza:
96%
De az én kikötésem hogy pasival nem élvezek el.
2019. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!