Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PlanetRomeo-ra te mit teszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlanetRomeo-ra te mit teszel fel ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatot keresnék.


Rövid jellemzés gondolom, hobbik.

Ha nem nyilvános, hogy meleg vagyok akkor arcképet inkább privátban küldjek több levél után?


Mennyi idő szokott eltelni a találkozásig.


Most a koronavírust hagyjuk figyelmen kívül általánosságban kérdezem.



2020. ápr. 20. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen korrekt, amit kérdezel, de sajnos így sem fog normális válasz érkezni. Persze lehet pont egy másik hasonló normális éppen akkor lesz ott, de ennek sajnos nagyon kicsi az esélye.

(egy szavas kérdés, olyan kép, vagy más esetlen válasz viszont majdnem biztos).

A normális emberek nagy része elmenekültek onnan. Hogy hova, azt én is szeretném tudni.

2020. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid jellemzés, bemutatkozás, meg hogy mit keresel. Ettől még az alkalmi kapcsolatot keresők fognak betalálni, s nagyon kevés olyan akit keresel.

Arckép privátban célszerű.

Találkozásig eltelt idő: lutri, mindegyik más. Van akivel pár üziváltás/számcsere után, mással meg hetekig levelezhetsz mégsem lesz belőle semmi.

2020. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
50 rongyot, ha válság van, csak 20-at!
2020. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A PlanetRomeorol minden értelmes ember menekül...szerintem hanyagold. Nem tudom hol vannak a normálisak de hogy ott biztos nem, az tuti.
2020. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A planetrómeót nem szeretem mert korlátolt mint az eropolis.

Ha nem fizetsz elő hogy plusz szolgáltatást kapj szinte semmire sem jó.

2020. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -remete- ***** válasza:
100%
nem tudom nekem bevált a romeo nincs vele gondom csak azért nem lehet találnom ott valakit mert nem tudok jelenleg randizni. nem tudok rá rosszat írni. van profilképem nirmál bemutatkozásom. stb stb.
2020. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok.

Profilomba kiírtam, hogy nagyjából mik az elképzeléseim, stb.

Profilképem nekem sincs, privátba szoktam küldeni.

Amikor kész lett a profilom rengetegen írtak, de 99%-ban nem olvasták el a szöveget, és csak ilyen egyszavas “szex?” üziket kaptam.

Én eddig két sráccal találkoztam onnan, és szerencsére eljöttek, minden oké volt, de vigyázni kell mert sok a kamus...

2020. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!