Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, mikor ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, mikor ti fiatalok voltatok hol ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Hiszen nem volt még internet ahol össze lehetett ismerkedni.
2020. ápr. 21. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mikor sír sok fiatal, hogy az idősek így meg úgy. Jusson ez eszébe. Milyen szerencsés, hogy van net. Hogy nem bünteti a törvény (amit lehet, hogy épp az aki ír "harcolt" ki pl a szavazatával vagy tüntetéssel vagy akárhogy) hogy meleg és így tovább. Szerencsés generáció vagyunk mert minden adott. Egyébként engem is érdekel. Remélem írnak páran.
2020. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Való igaz, hogy a ma 40-es, 50-es meleg korosztálynak sokkal rosszabbak voltak a lehetőségei. De akkor ők is fogadják már el, hogy nem fog rájuk gerjedni minden mai fiatal srác szánalomból.
2020. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Én már idősebb vagyok, de az én koromban még nem voltak melegek, csak pina pina pina. A popószex nem volt annyira divatban, de már a nők is élvezik. Sokan jobban mint a punciba😃
2020. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
FootSlave én se a nyomulásra gondoltam. Én se szeretem hogy írnak. Csak kicsit megértőbb vagyok. Az ha gázosan viselkedik vki nem kor kérdése. 20 éves is nyomul ha dagi és buta pl. Szóval nem erre gondolok. De szerintem érted és olvasol a sorok között.
2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az angyalbárban vagy a capellában.
2020. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt pl a Mások újság. Benne sok apróhirdetés. Ha éppen megtetszett valamelyik, akkor válaszoltunk rá. A hirdetőnek, ha összegyűlt pár levele, a szerkesztőség kipostázta neki egy nagyobb borítékban. Majd ha neki is szimpatikus volt valamelyik, akkor írt egy postai levelet a másiknak (postafiókra, postán maradó, vagy jeligére). Talán fotót is kért, vagy ha volt telefonja, akkor akár telefonon is beszélgettek. Majd egyszercsak randi is lehetett belőle. Ahol vagy szimpatikus volt a másik és folytatták, vagy éppen ennyi volt. Feltéve ha eljött a másik. Mivel anno is volt már ilyen.... 😊
2020. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Omszki tónál.
2020. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
#2-nak igaza van eléggé
2020. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem kell azt hinni, hogy a mai 40 + osokra csak szánalomból "gerjednek" a fiatalok.Nem is várjuk el, legalábbis én nem.

De elég sok fiatal írt már itt (is) nekem,még 18 éves is.És nem szánalomból,hanem jó pár komoly szándékkal.


Viszont ne higgyétek kedves "szánakozó " fiatalok,tinik és nyunyók,hogy Ti mindenben főnyeremények vagytok. Nyegleség, követelőzés,arrogancia,ápolatlanság, felelőtlenség, anyagi "igények"...nagy részekre ez jellemző.

2020. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
#7 bizony. Régi szép idők... :) Köszönés, beszélgetés, érdeklődés... satöbbi. :) Persze nagyban megkönnyítette a dolgot, hogy semmi se volt rajtunk.
2020. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!