Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy neten ismerkedtetek, virtuálban szexeltetek, majd miután sosem találkoztatok, szakítottatok is?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy nem egy este, hanem 1-2 hónap távlatban. És hogy utána nem is akartátok már látni a másikat?
2016. nov. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet virtualban szexelni?
2016. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalam most van ez....es baromi nehezen maszom ki belole, de egyszeruen mar 4-5 honapja ez megy, es tarthatatlan:-)))Erzelmeim nincsenek fele, en csak a virtual szexet akarom tole, o meg belekevert mindenfele erzelmet es az egesz dinamikaja a dolognak felborult. Dehogynem szeretnem latni, es hianyzik is, de nem o hianyzik hanem az erzes amit ad (online szexualisan:-)))))


De az egesz atfordult ilyen kapcsolati dologba ahol van serules, sertodes, ignoralas, drama....mikozben en csak szex csetelni szeretnek vele-drama nelkul:-)

2016. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es látod: a 2-es tudja miről van szó. 2-es: miért nem találkoztok?
2016. nov. 17. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert mert o USA en UK, nekem van valakim, o pedig szomatikus narcisztikus pszichopata beutessel. Magyarul akkor sem randiznek vele ha a szomszedban lakna:-))))Szoval eletem legnagyobb hibaja lenne egy randi vele.....ettol fuggetlenul tokjol megvagyunk, jokat virtual szexelunk (nem jokat, istenieket) es sokat beszelgetunk mindenrol.


Pont nemreg olvasgattam vissza a Skype-os beszelgeteseinket az elejetol (sok idom van igy este:-))), h megtalaljam, h vegulis mi a mano valtozott, vagy egyaltalan valtozott? Arra jutottam, h a dolog elmelyult a reszerol, minden sokkal bensosegesebb lett....


Nemreg viszont ignoraltuk egymast 8 napig (o kezdte) utana pedig o jelentkezett, amire tettem egy megjegyzest, amire pedig o tett egy masik megjegyzest es nem veszekdtunk vagy ilyesmi, de soha tobbet ne valaszoltam neki (utana persze kozolte h mennyire hianyzom neki de akkor sem valaszolok).


Hat ez van. Es utalom h nem lehet minden ugy mint regen, es az a rossz h ezt meg sem tudom mondani neki mert vegulis milyen rohejes hangzik mar h hagyjuk ezt a sok emocionalis dramat csak virtual szexeljunk?:-)))))


Jaaaa es hat cameran is szuper, abszolut tokeletes kulso:-)


Nalatok mi tortent?

2016. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Virtuàllis szex nem volt.De a sokàig elhúzódó ismerkedések közben sokszor meguntam a lànyt.
2017. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!