Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Péniszgyűrű tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszgyűrű tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mident írjatok le😏

2020. ápr. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, szeretem. Sose volt ilyen eres és vastag a farkam mint vele. Egész más érzés pl szopatni vele, és ad egy kis plusz magabiztosságot is.
2020. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi akivel többször is lefeküdtem. Mindig volt rajta. Keményebb a pénisz így és tényleg eresebb, azonban kérdeztem tőle (mert én is gondolkoztam a beszerzésén) , hogy nem teszi-e tönkre, ugyanúgy képes állni a farka mintha nem lenne rajta, és bevallotta hogy nem néha használja csak, hanem mindig, mert alapból már nem képes olyan merevedésre mielőtt rendszeresen elkezdte volna használni. Szóval hosszú távon okozhat vérkeringési problémát, így én lemondtam róla. De persze gondolom ez függ attól hogy mennyit használja az ember és milyen sűrűn, milyen sokáig.
2020. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Egyszer használtam. Valóban igaz hogy keményebb a pénisz, nekem érzékenyebb is volt a felgyülemlett vér miatt.


Megvan a maga szépsége, de az árnyoldala is. Fontos tudni a helyes használatát,mert akár súlyos károkat is okozhat, mint a merevedési zavar.


Azt javaslom, hogy szexshopban vegye meg az ember,legalábbis az elsőt, kérje ki az eladó tanácsát a méret kiválasztásában. Előtte természetesen mérje le az adatok miatt.

2020. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem mindig használom.Ha elsül,utána még sokáig

tartja a keménységet.Főleg a második menetnél fontos.

2020. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Hááát én nem használom, mert az a lány, aki nem tudja másodszorra is felkeményiteni, úgy ahogy azt kell, az engem nem vonz valszeg eléggé, vagy ő a béna hozzá. Nem kell mindig úgy felfogni, vagy rágörcsölni, hogy : "mi lesz ha nem tudok teljesiteni !!!". Ez nem teljesitménypróba, legalábbis nekem :-). Élvezet, játék, öröm. És igenis a lány is tegyen meg mindent !!! azért hogy jó kemény legyek sokáig :-)
2020. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs elnéztem a topicot :-)
2020. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: soha ne fémet próbálj először, hanem valami flexibilist, egyszer fémet próbáltam, kicsi volt, fájt mint a halál és nem volt egyszerű leszedni.
2020. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!