Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, milyen tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen tapasztalatotok van intim masszázs területén?

Figyelt kérdés

Szeretitek a partnereteknek csinálni, izgat benneteket?

Vagy kaptatok már ti intím masszázst?

Egészen ejakulációg szokott menni, vagy csak előjátékként?



2020. ápr. 22. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Adtam is és kaptam is. Mind a kettő nagyon élvezetes számomra, persze más más szempontból.


Használtam már a masszázst előjátéknak, de csináltam már végig ejakulációig is a farokmasszázst.

2020. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Izgató és jó dolog. Aki szereti csinálni az nyugodtan írhat.
2020. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer voltam, igaz egy nonel, de nagyon jol csinalna. Eloszor hasra fektetett, ugy masszirozott finoman, tetotol talpig, de a combbelsot es a popsit elveztem a legjobban, mikor hatulrol a hozza ert a zacsim alatti reszhez, dolni kezdett az elovaladek is. Aztan hanyatt fektetett es szembol simogatott, kaptam egy lingamot es elsultem. Nagyon jo volt es nagyon izgat, hogy vajon milyen lett volna ugyanez egy pasival.:)
2020. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna kapni.
2020. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapni nagyon szeretem
2020. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kaptam. Jó lenne. ;)
2020. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper lenne kapni egy ilyent
2020. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!