Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy aktív pasi számára izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktív pasi számára izgató egy olyan passzív, aki még szűz? Vagy inkább hátrány az, hogy kezdő és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

a párom még szűz ( ha vége a járványnak nem sokáig xd) nekem ez nem is előny, nem is hátrány. Igaz én is csak 3 emberrel voltam eddig.

18/f

2020. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze ne feledd, van ám egy kimondatlan Sunyin elhallgatott előnye a dolognak Egészségügyi vonatKzása. Amennyiben valóban szűz valaki, feltehetően vírus mentes. Ez bizony nem utolsó szempont. Tályékoztatásként, van már HIV gyors teszt, nem sok pénzért. Tegyél az egészségért!
2020. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasinak mindig öröm, ha valamiben első lehet!
2023. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!