Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti milyen időközönként szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen időközönként szexeltek análisan?

Figyelt kérdés
Nem olyan règ esett meg, hogy először szeretkeztem a barátommal análisan, èn voltam a befogadó fèl. Akik már tapasztaltabbak, kb mennyi időt èrdemes várni kèt alkalom között? Azt hallottam, ha nagyon sokat csinálja valaki, kèsőbb egèszsègügyi problèmákhoz vezethet.

2020. ápr. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hetente kb. Az elején nekem is volt gondom, mert annyira belejöttünk, hogy alig akartunk leállni és játékokat is használtunk. Gond akkor van, ha vérzel vagy ha székletvisszatartási gondjaid vannak.
2020. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi heti 2 x max 3x csinaljuk... en annyit birok! Utana mar faj, es ha durva vagy sokat hasznalja akkor az faj. Mi 3 es fel eve vagyunk egyutt.. az elejen kezdo passzivkent borzalmas volt, folyton vereztem es fajt...maga az aktus nem az jo volt, de utana rossz volt. Nekem agyba is atkellett allni, mert a parom elott foleg aktiv voltam.... ma mar nagyon jo erzes es nem adnam semmiert... amugy mindenki maga erzi ki mennyit bir... ismerek olyat aki minden nap hasznalja a lukat es semmi baja
2020. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Croissant0101 ***** válasza:
100%
Ezt ne másokhoz hasonlítsd. Annyit szexeltek amennyi nektek jól esik. A sima szextől, ami nem arról szól, hogy leamortzáljuk a lyukat nem lesz semmi bajod hosszú távon sem, legyen az akár mindennapos is. Lehet használni játékszereket is, de persze ésszel, és úgy ahogy az a partnernek élvezetet nyújt.
2020. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Amíg fiatal voltam,napi 5-10 farok is járt a fenekemben,az idő haladtával már örülök ha heti 1-2. 60 vagyok,de soha semmi bajom nem volt vele.
2020. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit szexeltek análisan amennyit bírsz :) ennyire egyszerű. Te tested, te érzed mennyire bírod. Én pl minden nap dugok a pasimmal legalább kétszet mióta karantén van és semmi bajom. Nem fáj, nincs baj a széklet vissza tartással stb stb, szóval asszem én az úgymond szerencsésebbek közé tartozom. De ismerek olyat aki kb heti egyszer képes csak, mert utána szenved vele.

Szóval te tudod mennyit akarsz :) egy farok se ér annyit hogy bajod legyen tőle!

2020. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!