Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért írnak rám, ha utána nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rám, ha utána nem viszik tovább a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Szóval: Pl Planetromeo-n kapok üzeneteket srácoktól, de mindegyik olyan, hogy utána abbamarad az egész beszélgetés.


Rám írnak srácok, de aztán teljesen érdektelenné válnak, nem tartják fenn a beszélgetést, olyanokat írnak, amikre kb válaszolni, reagálni sem lehet, és így teljesen egyoldalúvá válik a kommunikáció. Ha már rám ír valaki, akkor gondolom tetszem neki (mivel van kitéve nyilvánosan arcképem), aztán meg jönnek az egyszavas üzenetek, amikre semmit sem lehet válaszolni.


Így én is hamar megunom az egészet, és már nincs is kedvem tovább próbálkozni, hogy fenntartsam a beszélgetést. Szerintetek ez miért van? Ti is tapasztaltok hasonlót?


Kérlek, kort írjatok!


25f



2020. ápr. 27. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe rendszeresen belefutok én is.


Egy ideig azt mondtam, hogy nem mindenki tudja interneten keresztül tartani a kapcsolatot és nem megy neki a netes társkeresés. Egy idő után azonban erre egyfajta szűrőként kezdtem el tekinteni. Igenis le lehet írni amit gondolsz és amit szóban is kimondanál. Szóval én arra jöttem rá, hogy a részemről nem ő a megfelelő partner, mert unalmas társaság számomra.

2020. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak bosszantó, mert ilyenkor olyanok mennek a levesbe, akik amúgy bejönnek külsőre...tehát kölcsönösen bejövünk egymásnak, és ez már egy jó kezdet, dehát ami nem megy, azt nem kell erőltetni
2020. ápr. 27. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek hozzászokva hogy írásban kifejezzék magukat. Tulzottan hozzá vannak szokva a képi világhoz.
2020. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő is írta, nincsenek hozzászokva. Az ilyenekkel nehéz bánni, de tapasztalataim szerint egy idő után a legtöbb elkezd normálisan írni, csak egy kicsit meg kell nyílnia és össze kell szoknotok
2020. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj , hogy van aki nem tudja , vagy nem meri kifelyezni a vágyait , és inkább félre áll , pedig egy jó kis beszélgetés megalapozhatná egy eseménydús szex megélését . és végül is ezért vagyunk ezen az oldalon hogy őszintén beszéljünk magunkról , és a vágyainkról !
2020. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nagy része kamu, csak szórakozni jár az oldalakra. Kielégül ostoba módon, majd le is lép.

Nekem ez a tapasztalatom sajnos.

2020. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem szóló véleményét, ez árulkodó jel a kamusokra. Ha meg valaki ilyen, hogy rám ír, de utána kétszavas mondatokban kommunikál, akkor azokra én sem reagálok, utána ő van megsértődve. Ha nem tud tisztelettel és helyesen írni, akkor miért pazaroljam rá az energiámat? Nem sajnálom, mert ez lenne a minimum.
2020. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... rámír, válaszolok majd meg se nézi az írásomat.
2021. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!