Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondolnátok erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről? (csak irjon egy like-ot, vagy igent, aki szerint hasznos lenne) Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Engem baromira zavar, hogy a gyk-n csak a szexuailtás rovaton belül van homoszexuális kategória, a felnőtt párkapcsolatoknál nincs. Ugyan a moderátorok nem nyitnak topicot ennek, habár már többször is láttam róla kérdést kiirva, viszont rájöttem, hogy lehetne nemhivatalosan csinálni egy "topicot" a topicon belül.


Első körben feltennénk egy kérdést, hogy Láttál-e már meleg kérdést a párkapcsolatok témában?

Aztán valahányszor valaki melegként kérdést irna ki, belinkelné ez alá a kérdés alá kommentben.

A kérdést pedig aki meleg, figyelésre állithatná, igy mindig értesülne róla, ha valaki új kérdést linkelt a témában melegként.


Igy a kicsit mélyebb érzésű/gondolkodású melegek is tudnának egymással érintkezni a gyakorin. Mit gondoltok?

Ebben szerintem semmi szabályellenes nem lenne az oldal működésére nézve.


2020. ápr. 28. 22:52
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
14%

Már az önmagában szabályellenes, hogy egymással akarnak érintkezni...

Mármint itt gyk-en.

Ez nem társalgó és társkereső oldal.

Ez az oldal arra épül hogy amit élőben nem mersz kérdezni azt itt felteheted és valaki anonim válaszol rá ha van rá érdemi válasza.


Az más kérdés hogy mivé fajult ez az egész, alapból hülyeségnek tartom a külön homo kategóriát hiszen ez is csak egy fal amivel az intolerancia erősödik vagy stagnál.


A párkapcsolati kérdés akkor is párkapcsolati ha két hetero, bi-vagy homoszexuális ember alkot egy párt. Miért kell külön kategórizálni? Nekem kicsit álszentnek tűnik így ez az egész tolerancia dolog

2020. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az érintkezés alatt a válaszadást értem. De amúgy nagyon kinos tud lenni, amikor párkapcsolatok témakörben melegként kiirok egy kérdést, pedsze sokna lánynak hisznek, és aztán kapom a privát ismerkedős üzeneteket hetero férfiaktól, ami mindenkinek csak kinos. Miközben ha egy meleg tudná, hogy a kérdező is meleg, és igy akarna ráirni privátban, akkor abból még akár valami jó is származhatna.


Ebben mi a szabályellenes? Ha privát üzenetet küldeni az, miért van ilyen funkció?

S ha szex témakörben el lehet kerülni a kinos helyzeteket kategorizálással, miért nem lehet ugyanezt tenni párkapcsolatok témakörben?

Az a nagy baj, hogy a jelenlegi felosztás azt sugallja, minha a melegek mind állatias, szexre hajtó ösztönlények lennének, és csak a heteroszexuálisoknak lennének párkapcsolati kérdéseik. Holott ez nem igy van.

2020. ápr. 28. 23:03
 3/18 StevenUp ***** válasza:
50%

Lényegében elmondtad amit én is, hogy rossz a felosztás.

De maga az hogy ennyire klikkesedni akarnak valakik azzal pont az ellenkezőjét érik el.

Egyértelmű nickneveket kell adni magunknak és máris meg van oldva.


Mielőtt félreértés esik nem vagyok homo, sőt én továbbra sem keresem a társaságukat, csak próbálok toleránsabb lenni mint az évekkel ezelőtti önmagam...

Lehet túl sok Radics Peti videót néztem...

2020. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha odaírod az elejére vagy a végére, hogy meleg kérdés, az úgy szerintem elég egyértelmű célzás, hogy kinek szántad az írást
2020. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, de engem, a lényemet nem az határozza meg, hogy meleg vagyok.

És amúgy is, te milyen nicknevet javasolnál egy olyan melegnek, aki egyrészt férfias, másrészt házasságszerű, komoly kapcsolatot keresne, harmadrészt vallásos értékrendű, konzervativ gondolkodású, negyedrészt romantikus, ötödrészt nem szexelt még életében, mert csak párkapcsolaton belül akarna, és erre vár?


Mert ugyebár egy ilyen ember épp csak annyiban meleg, hogy a saját neméhez vonzódik, de nem egy klasszikus, rossz értelemben vett b*zi...


nem leszek se szopomaf@ szt35, se hasonló, mert NEM szopom a f@ szt... ilyen nicknevek a szex kategóriásoknak valók maximum, és éppen hogy ez a kategória az, ami nem az én, és a hozzám hasonlók közege. Milyen beszélő nevet ajánlanál mégis?


Rengetegszer van, hogy nagyokat beszélgetek a gyakorin emberekkel, és eszükbe nem jut, hogy meleg vagyok, mert egy tök normális gondolkodású srác vagyok, az értelmesebb fajtából (nem nagyképűségből mondom, de a visszajelzések szerint is), szóval miért kéne megbélyegeznem magam homokos nicknevekkel?


A heterok se adnak hetero nickneveket maguknak. Ennél többről szól egy ember személyisége jó esetben...


Amúgy az egész kérdés gondolata éppen abból született, hogy én már kb 10 éve gyakorizom kisebb-nagyobb megszakitásokkal, de 10 év óta először "merészkedtem" a szex rovatba, mert máshol egyszerűen nem tudok kérdés-válasz formájában sem a magamfajtákkal. Itt viszont csak a szexéhesek gyülekezőhelye van, és a komolyabb, normálisabb melegekkel egyszerűen nem lehet kommunikálni, pedig van, amikor őket kérdezném dolgokról...


A másik meg az, hogy köszönöm a Te és a hozzád hasonlók toleranciáját, de éppen azzal szeretném meghálálni, hogy egyrészt nem tolom a heteroszexuális emberek képébe a másságomat, mert lehet, hogy nekem természetes, de objektivan nézve nem az; másrészt pedig nem hülyitek és nem verek át senkit, nem adom ki sem nőnek, sem hetero férfinak magamat, ugyanakkor nem egyszer jártam már úgy, hogy egy-egy válasz után rámirt egy hetero srác, én tisztességesen válaszoltam neki, hogy nem szeretne ő velem ismerkedni mert én csak egy meleg srác vagyok, és erre utána a lealázást kaptam válaszként a becsületességért. Az ilyen szituk mindenkinek kinosak.

2020. ápr. 28. 23:28
 6/18 A kérdező kommentje:
*utolsó előttinek szólt
2020. ápr. 28. 23:28
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 ez igaz, de ezzel együtt, ha lenne egy ilyen linkgyűjtő kérdés, akkor azok is láthatnák, hogy valaki "meleget" kérdezett, akik melegként esetleg szivesen válaszolnának.
2020. ápr. 28. 23:30
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező, mennyi idős vagy? Bocs, csak 5 percenként írhatok, mert "új" vagyok ;)
2020. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
30. miért?
2020. ápr. 29. 00:07
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, szerettem volna tudni, mennyi idős a "mélyebb gondolkodású/érzésű" kérdező, akinek irkálok ;)
2020. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!