Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondolnátok erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről? (csak irjon egy like-ot, vagy igent, aki szerint hasznos lenne) Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Engem baromira zavar, hogy a gyk-n csak a szexuailtás rovaton belül van homoszexuális kategória, a felnőtt párkapcsolatoknál nincs. Ugyan a moderátorok nem nyitnak topicot ennek, habár már többször is láttam róla kérdést kiirva, viszont rájöttem, hogy lehetne nemhivatalosan csinálni egy "topicot" a topicon belül.


Első körben feltennénk egy kérdést, hogy Láttál-e már meleg kérdést a párkapcsolatok témában?

Aztán valahányszor valaki melegként kérdést irna ki, belinkelné ez alá a kérdés alá kommentben.

A kérdést pedig aki meleg, figyelésre állithatná, igy mindig értesülne róla, ha valaki új kérdést linkelt a témában melegként.


Igy a kicsit mélyebb érzésű/gondolkodású melegek is tudnának egymással érintkezni a gyakorin. Mit gondoltok?

Ebben szerintem semmi szabályellenes nem lenne az oldal működésére nézve.


2020. ápr. 28. 22:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem kell az idézőjel, ilyen vagyok - és hasonlót is keresnék... :)
2020. ápr. 29. 00:29
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, milyen lehetek.
2020. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az baj, mert amig nem ismered igazán önmagadat, minden erőségeddel és gyengeségeddel együtt, addig nem vagy igazán alkalmas arra sem, hogy mást megismerj. Szóval hajrá :)
2020. ápr. 29. 00:40
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj ;) Én olyan tanulékony gyerek vagyok, és a tapasztalattal változom, ezért dinamikusan alakul az értékrendem :) De örülök hogy beszéltünk, vagy talán még fogunk is, és egymástól tanulunk ;)
2020. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ez is egy felfogás.
2020. ápr. 29. 00:46
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz velem egyet?
2020. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég a kérdés elejére kiírni h meleg kérdés, feleslegesvolna úgy komplikálni, ahogy te írtad le.
2020. ápr. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
46% Betegebb, hogy a legtöbb meleg kérdésnél megjelensz böffenteni valami hasonlót. Aztán ha valaki hajlandó vitába szállni veled akkor ugyan azokat a butaságokat írogatod. Azt gondolsz amit akarsz de hagyd légy oly kedves békén a melegeket. Senkit sem érdekelnek a butaságaid még ha naponta 40szer írod is le őket. Vedd már észre légy szíves, hogy semmi értelme. Az itt kommentelőket nem érdekli, a veled egyetértők (leszámítva a másik 2 pajtásodat) nem ide járnak. Csak pazrolod az idődet meg a biteket. Higgadj le és olvasgass máshol. Köszi.
2020. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!