Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, volt már, hogy megdugtál valakit, aki később úgy interpretálta az esetet, hogy megerőszakoltad?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 19:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy aktívhoz van szerencsém, aki maga is megerőszakolna, ha tehetné?
2020. ápr. 30. 16:25
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. #5 válaszoló vagyok. És nem rossz szándékkal irtam, amit irtam, hanem tényleg azt hiszem, hogy túl könnyen adod magad nekik, túl könnyen belemész dolgokba. Velem biztosan nem cicózhatna igy senki még sokadik randi után sem, nemhogy első találkozásra... Ha ilyen jellegű pasikkal ismerkedsz, ez a vége, én csak ezt mondom.


Maga az erőszak nem a te vétked, de te teremtesz rá lehetőséget a viselkedéseddel.

2020. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mert nem szabad szexelnem?


Ez olyan mintha én azt mondanám ne lépj utcára és akkor nem fog egy autó elütni.

2020. ápr. 30. 17:07
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De, szabad. Csak talán jobban járnál, ha nem gyakorlatilag ismeretlenül, fűvel-fával tennéd hanem inkább próbálnál valamiféle állandó partnert találni - az már izlés dolga, hogy szexhaverságban, barátságban, romantikus viszonyban, szeretőként, vagy párkapcsolatban
2020. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy okkal és joggal bizhass a másik félben, mivel ismered
2020. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Leszel a párom?
2020. ápr. 30. 17:14
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

és az állandó partnert sem olyan módon keresnéd, hogy már elsőre szex, hanem csak miután megismertétek/kiismertétek némileg egymást.


amúgy az erőszak a legkisebb baj, amit alkalmi szex közben érhet, semmi a HIVhez, AIDShez és egyéb betegségekhez képest.

2020. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egymáshoz valók lennénk. Én komoly tartós kapcsolatban utazom, nem vagyok szexorientált tipus.
2020. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Inkább nem válaszolok, mert aztán a moderátorok párkeresésnek fogják értékelni és törlik.


Én nagyon szívesen lennék valakivel kapcsolatban, de ha nincs rám igény nem tudok mit tenni. Attól még szeretnék szexelni és csak alkalmit találok.

2020. ápr. 30. 17:18
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

De tudsz, például vársz rá, hogy rád találjon valaki. Ha nem birsz magaddal, és könnyű életet élsz, azzal elrisztod a rendes fiúkat.


Saját magadat skatulyázod be vele, és egyre mélyebbre fogsz jutni idővel. És nem lesz benne örömöd. :(

2020. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!