Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, volt már, hogy megdugtál valakit, aki később úgy interpretálta az esetet, hogy megerőszakoltad?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
BDSM játék volt. Ő kérte mégis utána fel volt háborodva. Pedig megbeszéltük ha nem mondja a menekülőszót akkor az csak a játék része. Fel volt háborodva utána. Pedig megbeszéltük hogy ha azt mondja leállok. Nem mondta.
2020. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Marcuss05 ***** válasza:
12%
Passzív vagyok így nem.
2020. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2

Igen, merthogy ugyanaz.

2020. ápr. 29. 20:13
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Én a másik fél vagyok - aki úgy élte meg, hogy megerőszakolták


Komoly kapcsolatot kereső, komoly, érzékeny srác voltam (vagyok most is), de szűz, tapasztalatlan a párkeresésben, és jóhiszemű. Igy futhattam bele egy srácba, aki az ismerkedés első szakaszában teljesen normálisan viselkedett, de aztán később előjött az igazi énje, egy túlzás nélkül nárcisztikus szociopata egyéniség.

Ennek az egyéniségnek a részeként élte meg a szexuális együttlétet is sajnos, bár akkor még nem ismertem az igazi énjét.

Meg sem csókolt, az előjátékra, amire mindig is vágytam volna, kerek perec azt mondta, hogy nem igényli, és nem lesz benne parner, és nagyon durván közösült velem, majd miután végzett, ott hagyott. Nem izgatta az sem, hogy fájdalmas volt számomra, azt mondta, biztos rosszul vannak összekötve az idegpályáim, ha nem élvezem.

Nem tekintett partnernek, csak eszköznek, nem is próbált örömet szerezni, és nem is érzelmek vezérelték. Mivel én alapvetően tényleg komoly szándékkal ismerkedtem, és szerelmi kapcsolatra vágytam volna, nem számitottam ilyen durvaságokra, és viszonyitási alapom sem volt, s egy darabig, amig még normálisan viselkedett, úgy voltam vele, hogy ha ez az ágyban való szenvedés az ára, hogy szeressen, akkor megfizetem. De utána hamar kiderült, hogy nem csak hogy nem szeret, hanem egyenesen utál és lenéz. S amikor már kiviláglott az igazi énje, és én sem tudtam a kezdeti rózsasszin ködben tekinteni rá - ergo, nem voltam társa a nárcisztikus önimádatában, el is dobott. - Szerencsére.


Nagyon szégyellem, hogy egy ilyen embernek bedőltem, és hogy hagytam, amit művelt velem.


És bár párkapcsolatban történt, igenis durva, embertelen nemi erőszakként értékelem, amit velem művelt, mert nem volt abban sem kölcsönösség vagy gyengédség, szerelem vagy örömszerző szándék, amivel egy partnerhez kellene viszonyulni, főként párkapcsolaton belül.

2020. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Orális erőszaknak mondanám. Megbeszéltük, hogy nincs szájba élvezés. Erre mikor közel volt lenyomta a torkomba és úgy élvezett el. Sok jött neki. Majdnem leharaptam... Persze nem tettem meg mert na, de nagyon felkavart. Utána sokáig senkit nem szoptam és a mai napig nem szeretem.
2020. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is értem.
2020. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megdöbbentő olvasni őket. Nálam több eset volt, de egyik se ilyen súlyú. Passzívként rendszerint úgy beszélem meg a találkozókat, hogy dugás csak akkor lehet, ha ott igent mondok. Általában el is fogadják, ha nem akkor nem találkozunk. De többször volt már, hogy beleegyezett, aztán nem sikerült türtőztetnie magát. Az a meglepő, hogy a forgatókönyv általában hasonló. Azt mondják, hogy csak a fenekemhez dörzsölik, aztán hogy csak hozzáérintik az ánuszomhoz, aztán valahogy mindig bekerül. Volt olyan is, aki szex után még azt is tagadta, hogy bent volt a farka.
2020. ápr. 30. 15:41
 9/20 A kérdező kommentje:
Volt olyan is, aki beismerte, hogy megerőszakolt, de utána még volt pofája újabb találkozót kérni.
2020. ápr. 30. 15:45
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez van, ha könnyű Katát táncba vinni.

Igazából te magad teremted meg a lehetőségét, hogy ezt tehessék veled.

2020. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!