Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó ötlet azt hazudni magamról, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy meleg vagyok, de nagyon-nagyon unom a kérdéseket, van-e már csaj, stb. Nem csak rokonoktól, hanem ha új emberekkel megismerkedek, pl új munkahelyen, első 5 kérdésből megkérdezik. Minek ezt kérdezhetni? Szerintem nem látszik rajtam egyáltalán. Fiúkkal maximum barátkozás szempontjából ismerkedek, tehát felesleges lenne felvállalni. Szóval jobb, ha mostantól ezt mondom, vagy találjak ki mindig valamit, hogy miért nincsen csaj. Nem mintha egy heteronál nem fordulna elő, hogy nincsen barátnője.

2020. máj. 3. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a mai erősen szexualizált világban cikibb aszexuálisnak lenni, mint melegnek. Tehát vagy az igazat mondd, vagy mivel semmi közük a szexuális életedhez, találj ki vmi mást, amitől békén hagynak. Még nem találtad meg az igazit, most épp nincs stb. Senkinek semmi köze hozzá.
2020. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek, hogy semmi közük nincsen hozzá. De ha ezt mondanám, legalább nem cseszegtetnének később. Nem tudom jó ötlet-e, lehet pont ezért néznének melegnek, mert lássuk be, hogy kevés az aszexuális és még furcsább, mintha valaki meleg. Tényleg undorító, hogy a mai világban minden a szexualitásról szól.
2020. máj. 3. 19:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, így is - úgy is csámcsogni fognak rajtad a pletykafészkek. Mondhatod hogy aszex vagy, de aki kicsit is rutinos az azonnal átlát a "szitán" és leveszi hogy meleg vagy.

Inkább mond azt, hogy most nincs párod, inkább csak kalandozol. Ha valaki nagyon kérdezget, hogy na de milyen a csaj az meg sejti hogy más vagy.

Nem kell feltétlen nagydobra verned, de előbb-utóbb kénytelen leszel felvállalni. Most vagy odaállsz büszkén, vagy menekülsz egész életedben saját magad elől.

2020. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem gondolnám, hogy azt gondolnák, hogy meleg vagyok, mivel senki nem gondolta azt eddig. Ezek szerinte aki tényleg aszexuális, azt melegnek nézik? Úgy élem mindennapjaim, mint egy aszexuális, úgyhogy nem gondolom, hogy nagy hazugság lenne.
2020. máj. 3. 20:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Megtapasztaltam, hogy mindenkit kibeszélnek, munkahelyen sok a szarkeverő. Ha nem ezen a területen, akkor más területen.
2020. máj. 3. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha aszexuális vagy,akkor mást se fogsz hallgatni,hogy ezt még nem tudhatod,csak azért mondod mert nem találkoztál még a megfelelő személlyel.Van aki nem is fogja érteni,hogy ez mit jelent,akkor újra és újra el kell magyaráznod.
2020. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semi köze hogy meleg vagy mond nekik ászt meg nem találtad meg az igazit!
2020. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kell közölni szexuális beállítottságot az ilyen kérdéseknél. Inkább mondj vmi általánosat. (pl még élvezni akarom a szingli életet, majd eljön annak is az ideje...)
2020. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 8 Volt, hogy mikor ezt mondtam, akkor havonta kérdezgették, hogy van-e már valami komoly, volt hogy lány, akinek tetszettem. Most új munkahely után nézek és ez úgy is elkerülhetetlen lesz ez a szituáció.
2020. máj. 3. 21:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kituzol pl a taskadra egy kis lmbtq kituzot, akkor nem fognak kerdezgetni. Vagy ha a telefonod hatterkepet olyanra allitod, es amikor odajon egy ember es elkezdene kerdezgetni, akk csak ugy megnezed az idot telefonon, eszreveszi es levagja a szitut. Es igy nem kell magyarazkodni
2020. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!