Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az oka, hogy sok meleg 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok meleg 30 éves kora felett sem rendelkezik önálló egzisztenciával, saját lakással, autóval stb?

Figyelt kérdés

Interneten próbálok ismerkedni tartós kapcsolatot keresve, de nagyon sok meleg pasinál tapasztalom a kérdésben megfogalmazottakat. Én úgy nem tudnék tartós kapcsolatot kialakítani valakivel, hogy az illető 30 éves kora felett is az anyjával lakik, aki a legtöbb esetben egyébként nem is tud róla, hogy a fia meleg vagy valakinek nincs autója, de sok esetben jogosítványa sem. A saját korosztályomat kedvelem, de nem tudnék olyannal kezdeni, aki elmúlt 30 éves és nincs önálló élete. Nem várok el többet, mint amit én nyújtani tudok: én 24 éves korom óta önálló életet élek.


33/F



2020. máj. 3. 22:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Eleve rengeteg embernek nincs saját lakása hátszél vagy szerencse nélkül az országban, nemi és szexuális beállítottságtól függetlenül.
2020. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Passz. Szerintem ez nem csak a melegekre jellemző. 23 vagyok, anyámékkal élek, dolgoztam(most épp nem), de van autóm. Teljesen önálló nem tudom mikor leszek, tehát saját házam mikor lesz.
2020. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

"Eleve rengeteg embernek nincs saját lakása hátszél vagy szerencse nélkül az országban, nemi és szexuális beállítottságtól függetlenül."


Ez igaz, viszont többségében ilyenekbe futok bele. És amíg szingli vagyok és külsőre tetszik az illető, addig egy menetre el is megyek vele, de közös jövőt nem tudnék úgy tervezni, hogy az adott egyén 30 éves korára semmit nem ért el.

2020. máj. 3. 22:11
 4/47 anonim ***** válasza:
94%
a jogosítvány miért mérvadó? Nekem pl van, de inkább tömegközlekedést használok, mert így is elegen szennyezik a környezetet. Szerintem a kapcsolat nem az anyagi dolgoktól függ. Az, hogy nincs autója vagy jogsija nem jelenti azt, hogy nincs önálló élete.
2020. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%

#3: Szóval, te csak lefeküdnél a főnököm fiával, akinek nincs saját lakása, mert pár hónapja eladta, hogy nagyobbat vegyen, csak még nem találta meg, ezért albérletben él.

Ne aggódj. Amíg ennyire anyagias vagy, téged is anyagias emberek fognak használni.

2020. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
90%
Ismerem a kérdezőt és a lakását az anyjától kapta ajándékba, meg az autóját is az egyetemen vették neki!
2020. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

"Nekem pl van, de inkább tömegközlekedést használok, mert így is elegen szennyezik a környezetet. Szerintem a kapcsolat nem az anyagi dolgoktól függ. Az, hogy nincs autója vagy jogsija nem jelenti azt, hogy nincs önálló élete."


Én is környezetvédő vagyok, de szerintem manapság, ha valaki nem Budapesten lakik, akkor nélkülözhetetlen közlekedési eszköz az autó. Autó nélkül a napi életvitel, bevásárlás, programok stb. megoldása irreálisan nehéz.

2020. máj. 3. 22:24
 8/47 A kérdező kommentje:

"#3: Szóval, te csak lefeküdnél a főnököm fiával, akinek nincs saját lakása, mert pár hónapja eladta, hogy nagyobbat vegyen, csak még nem találta meg, ezért albérletben él."


A főnököd fia, önálló életet él attól, hogy átmenetileg, a lakáscsere miatt albérletben él. Amúgy attól függ, hogy néz ki a főnököd fia?

2020. máj. 3. 22:29
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel csak akkor tudok egyetérteni, ha az illető egy tanyán lakik több 10 km-re a legközelebbi településtől. Egyáltalán nem irreálisan nehéz, csak összekevered a kényelemmel. Bevásárláshoz sem szükséges és mindenhova eltudsz jutni busszal, vonattal.
2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

"Bevásárláshoz sem szükséges és mindenhova eltudsz jutni busszal, vonattal."


Igen, csak autóval 20 percnyi út 2 település között itt tömegközlekedéssel kb. 1,5 óra, tehát azért nem mindegy. Másrészt pedig ha az ember tudatosan vásárol, akkor nagy tételben teszi, ahhoz pedig szintén nélkülözhetetlen az autó.

2020. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!