Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden aktívat sokáig kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden aktívat sokáig kell orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Bevallom nagyon unalmas csinálni. Én untam eddig mindig és bár mindig azt hallani hogy a pasik hamar elsülnek még nem volt olyan aki 2-3 perces. Mind legalább 10 perc volt. Folyamatosan végig és tempósan. Szóval mennyire jellemző hogy van aki 1-2-3 perces?
2020. máj. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálnod semmit, amit nem szeretnél, vagy nem tetszik. Nincs olyan, hogy "kell". Korombelinek szívesen csinálnám akár sokáig, sajnos még nem volt semmi. De lehet egy idő után rá lehet unni.:D
2020. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én gyorsan elélvezek a szopástól, tényleg 1-2-3 perc alatt.


25/F, 17 cm

2020. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, hogy igen! :D
2020. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"Nem kell csinálnod semmit, amit nem szeretnél, vagy nem tetszik."


Arról már egy szót se szólsz, hogy mennyivel csappanna meg a szexpartnereim száma, ha csak olyat csinálnék, amit szeretnék.

2020. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha jól csinálod, nálam 2-3 perc is lehet. :)
2020. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

10 perc semmiseg

Amugy az aktivok igen kedvelik ha hosszan csinalom

2020. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!