Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt először fiúval/fér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt először fiúval/férfival csókolózni?

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt az első csókotok?Hány évesen történt?

2020. máj. 7. 14:34
 1/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Jó volt izgalmas izgató és egyben ilyesztő. És végre élveztem a csókot. 21 éves voltam. 34
2020. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egy 23 éves pasival. Jó érzés volt, akkor tudatosult bennem, hogy meleg vagyok, addig fogalmam se volt, mi a gond velem. 2 napig vigyorogtam utána.
2020. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
13 évesen egy 50 körüli pasival és mennyei érzés volt! Fiú létemre teljesen nőnek éreztem magam!
2020. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Isteni !
2020. máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint isteni volt az elsö csók.

Mindketten tudtuk egymásról, hogy mi nem csak lelki jóbarátok vagyunk, hanem testi vonzalmunk is van egymáshoz.

Egyszer a szokásos üdvözlö arconpusziláskor ö kezdett el smárolni engem.

Nekem teljesen váratlan volt, de istenien jól esett.

2020. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 -remete- ***** válasza:
100%
Mint csajjal. Számomra nem volt különbség. Talán a tiltott dolog miatt volt kicsit izgibb.
2020. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, amikor egy ismerős 14 éves sráccal csókoloztam először. Egy hosszú beszélgetés végén megkérdezte hogy megpuszilhatja-e az ajkaimat?

Válasz helyett közel hajoltam hozzá és egy hosszú szenvedélyes csók lett belőle. Akkor csókolóztam életemben először valakivel. Fantasztikus élmény volt. Akkortól éreztem igazából, hogy egy férfi vagyok, nem egy fiú, akit lehet szeretni, és vonzónak találni.

2020. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem volt igazán jó az első mert nem szerettem a palit 🙂
2020. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy házibuliban történt 18 évesen. Elvonult már mindenki kb. aludni, én egy nyíltan meleg srác mellé kerültem. Egy ideig csak nyúlkált, meg simogatott, én meg alvást tettettem, de aztán megcsókolt, és azt már nem bírtam reakció nélkül hagyni . 😂
2020. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!