Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelt kérdés

Az emberi értékek tényleg ennyire nem számítanak és csak a centik, méretek?


Két napja rám így egy meleg srác, hogy ismerkedni szeretne velem... Megörültem, mert magától senki sem szokott rám írni, mindig fordítva szokott történni. Fel is hívott Messengeren, mert ő így szeret kommunikálni. Beszéltünk egy két órát, de rátért arra, hogy a szexben mi a preferenciám. (hozzá teszem szűz vagyok és nem mostanában tervezem elveszíteni.)

És a végén kiderült, hogy alkalmi kapcsolatot akar velem, mert véleménye szerint ez az út a komoly kapcsolathoz.


Önmagában ebben nincs semmi demagóg, csakhogy!

Ma újra beszéltünk és megkérdezte hogy döntöttem írtam neki, hogy se vele se senkivel sem vagyok hajlandó alkalmi kapcsolatot létesíteni, mert nekem alapelvem, hogy csak és kizárólag komoly kapcsolatban vagyok hajlandó elveszíteni és azt is minimum fél, de inkább egy év múlva... És itt jön a demagóg rész!!

Elhordott mindennek, hogy én ilyen rossz, olyan rossz vagyok, egy utolsó konzervatív senki és azt mondta haladni kéne a korral. Én mondom neki, hogy nem tehetek róla, hogy érzelmek nélkül nem tudok szexuális kapcsolatot létesíteni...

És szerinte nem lesz senkim és mindenki utálni fog, mert elviselhetetlenül konzervatív vagyok.

Én kérek elnézést, inkább legyek konzervatív, minthogy betegséget kapjak el...

Illetve ha elárulnám a princípiumomat (ebben a kontextusban alapelvre gondolok.) Akkor tükörbe sem bírnék nézni!

Fiúk, férfiak tényleg mindenki ilyen érzéketlen és szexmániás vagy csak én fogom ki az ilyen embereket, illetőleg szerintetek jól döntöttem-e, hogy nem mentem bele az alkalmi kapcsolatba?

Természetesen fontos megemlíteni, hogy tisztelet a kivételnek!!



2020. máj. 7. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját joga eldönteni, hogy akarja elveszíteni a szüzességét, illetve az is hogy párkapcsolatot milyen módon keres. Gondolom azt hitte, hogyha normális veled és egy darabig fűz, akkor megdönthet és pipa lett mert nem engedted neki. Ezzel megsértetted a férfi egóját és bunkó volt. Elég sok tapló ember van. Ezen nincs mkt meglepődni.
2020. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy havonta kiírsz ilyen kérdést, nem fogsz tudni megváltoztatni senkit. Miért nem mész fel társkeresőre, ahol hosszasan leírhatod, hogy mit keresel? Nem értek egyet veled, bár még nem volt nekem senki, lehet úgy szexelni, hogy nem csak a testi dolgokról szól. A lényege gondolom az, hogy örömet szerezz a másiknak és örülnék ha már végre lenne valaki. Ha meg van, hogy bejövünk egymásnak külsőre, miért várnánk hónapokat a szexszel? Fogadd el, hogy ez van, még a csajok is benne vannak egy hónap elteltével a szexbe, ahol már azért vannak érzelmek.
2020. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Meleg v. hetero teljesen mindegy, tele van a világ frusztrált emberekkel, akik képtelenek elfogadni a visszautasítást. Kérdezd meg a nőktől, hogy mit kapnak a frusztrált, bunkó, idióta pasiktól ha nemet mondanak nekik.


Megjegyzem, fél év egy év... hát erre mondjuk nagyon sok ember azt mondaná nem. Csak az értelmesebbik részük kulturáltan zárja a társalgást "nem egymást keressük, sok sikert"-rel.

2020. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kedves, kettes! Én két éve regisztrált felhasználója vagyok társkeresőknek és ott rosszabb a helyzet. Két éve folyamatosan nonszensz indokkal utasítanak vissza. 🤷‍♂️
2020. máj. 7. 15:32
 5/24 A kérdező kommentje:
És kettes! Nem is spammelem az oldalt ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel. Azokkal mi van akik naponta spammelik az oldalt?
2020. máj. 7. 15:35
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
De sok hasonló kérdést feltettél, amiben csak panaszkodol. Kb mind ugyanarról szól. Mi értelme panaszkodni? Jobb lesz?
2020. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves, hatos! Mikor is panaszkodtam?

Jobb lenne ha csöndben maradtam volna?

2020. máj. 7. 15:41
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogok most kérdéseket keresgélni, de tudod te nagyon jól. Az a baj, hogy nem érsz el ezzel semmit. Nem rég vagyok fenn, de láttam már tökre hasonló kérdést tőled.
2020. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Az idő amit várni szeretnél tényleg kicsit sok (bár attól függ hány éves vagy), de ezt illene tiszteletben tartani. Heteróknál és melegeknél is van olyan hogy a srác eljátsza a nice guyt, aztán ha a színdarabbal nem jut be a gatyádba akkor te leszel a szr ember. Ezek kapcsolatban sem lennének különbek, éezelmileg éretlen, kötődni képtelen, álszent emberek, az ilyet ne sajnáld.

Az meg hogy jól tetted-e hogy nem mész bele alkalmiba, a te döntésed. Alapvetően nem az egyéjszakásokkal van a gond (főleg ha érzelmileg vagy annyira stabil hogy helyén kezeld a dolgokat), hanem azzal, hogy aki csak dugni akar, hajlamos a másik embert egy darab húsnak nézni. Ha valaki nem képes normálisan a tudtodra adni hogy "szimpatikus vagy, de őszinte leszek, alapvetően nem vágyom szerelemre", hanem szinjátékkal akar meghódítani, az szerinted emberileg ér annyit hogy jó legyen vele a szex, megbízz benne, ellazulj mellette? Dehogy ér... Raadásul et az önző hozzáállás a szexben is meglesz, nem is beszélve arról hogy az "én én én" hozzáállással (akárhány partnere is volt,) nem valoszínű hogy túl sok szexuális kultúrát szedett magára. Persze, ha egy normális alkalmival összejösz (ahogy a srác is mondta) az könnyen fordulhat komolyabba.

De a lényeg, hogy inkább várj, és inkább ismerkedj élőben (vannak ilyen bulik). A netes ismerkedés azért rossz, mert képek, számok, egyéb adatok alapján ítélkezel. Nem az embert magát ismered meg, hanem azalapján alkotsz véleményt (te is és más is), hogy hány kockád van, hollaksz, korod, farkad hány cm, milyen magas vagy, dioloma vagy érettségi, mit dolgozol, mennyi pénzed van, heti hányszor edzel, és sorolhatnám. Így olyan embereket szalajtasz el, akikkel élőben összejöttél volna, és olyanokkal ismerkedsz, akiktől élőben menekülnél.

Mert ebben az adathalmazban nincsenek benne a szubjektíven megítélhető dolgok. Tetszik-e a mimikája, a hanghordozása, a kiállása, megvan-e a kémia, mennyire jó érzés megölelni, hozzábújni, milyen jól csengő kacaja van, mennyi közös érdeklődésetek van, es bizony azt sem tudod így megvitatni, hogy mennyire jo az ágyban.

Mert a pasik 99%-a szentül meg van róla győződve hogy istenkirály. Aztán élőben meg olyan szrul csókol, hogy éppencsak nem hánytad el magad.

És neten sokkal nagyobb az arc is. Aki érzéketlen szexmániás chaten, az élőben, az előző példánál maradva, lehet hogy csokolózni nem tud normálisan.

És örök igazság, hogy mibdenkit fenntartással kell kezelni az online ismerkedésnél. Lehet csúnya dolog, de "ha nem lenne vele semmi baj, már talált volna valakit". Szóval aki nem talált élőben párt, annak LEHET hogy oka van...

2020. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig teljesen egyet értettem veled de a minimum fél év vagy inkább 1 az nagyon durva. Én is kapcsolatban szeretném majd elveszíteni a szüzességem de ha valaki ennyit akarna várni én azt érezném hogy nem is kellek neki.


Abban persze igazad volt hogy most ezt a bunkó srácot elutasítottad.


Szerintem egyébként az a baj veled hogy az írásodból sugárzik hogy a "princípiumod" miatt te mindenkinél feljebb valónak érzed magad mert te aztán egy igazi felelősségteljes meleg vagy aki nem fekszik össze mindenkivel. Nem csoda hogy egy ilyen srácot elutasítanak akiből sugárzik hogy beképzelt és jobbnak tartja magát másoknál. Gondolom nem akarnak őszinték lenni vagy megbántani. Szerintem ezen gondolkozz el. Az alkalmi kapcsolatok nem valók mindenkinek (nekem sem) de ettől még nem érzem magam felsőbbrendűnek a meleg társadalomban.

2020. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!