Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelt kérdés

Az emberi értékek tényleg ennyire nem számítanak és csak a centik, méretek?


Két napja rám így egy meleg srác, hogy ismerkedni szeretne velem... Megörültem, mert magától senki sem szokott rám írni, mindig fordítva szokott történni. Fel is hívott Messengeren, mert ő így szeret kommunikálni. Beszéltünk egy két órát, de rátért arra, hogy a szexben mi a preferenciám. (hozzá teszem szűz vagyok és nem mostanában tervezem elveszíteni.)

És a végén kiderült, hogy alkalmi kapcsolatot akar velem, mert véleménye szerint ez az út a komoly kapcsolathoz.


Önmagában ebben nincs semmi demagóg, csakhogy!

Ma újra beszéltünk és megkérdezte hogy döntöttem írtam neki, hogy se vele se senkivel sem vagyok hajlandó alkalmi kapcsolatot létesíteni, mert nekem alapelvem, hogy csak és kizárólag komoly kapcsolatban vagyok hajlandó elveszíteni és azt is minimum fél, de inkább egy év múlva... És itt jön a demagóg rész!!

Elhordott mindennek, hogy én ilyen rossz, olyan rossz vagyok, egy utolsó konzervatív senki és azt mondta haladni kéne a korral. Én mondom neki, hogy nem tehetek róla, hogy érzelmek nélkül nem tudok szexuális kapcsolatot létesíteni...

És szerinte nem lesz senkim és mindenki utálni fog, mert elviselhetetlenül konzervatív vagyok.

Én kérek elnézést, inkább legyek konzervatív, minthogy betegséget kapjak el...

Illetve ha elárulnám a princípiumomat (ebben a kontextusban alapelvre gondolok.) Akkor tükörbe sem bírnék nézni!

Fiúk, férfiak tényleg mindenki ilyen érzéketlen és szexmániás vagy csak én fogom ki az ilyen embereket, illetőleg szerintetek jól döntöttem-e, hogy nem mentem bele az alkalmi kapcsolatba?

Természetesen fontos megemlíteni, hogy tisztelet a kivételnek!!



2020. máj. 7. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki ezért megorrol rád azt hagyni kell a pcsba
2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nagyon nem mindegy a korod sem. Eddig nem írtad le, de szerintem nem csak én vagyok egyedül kíváncsi rá, hogy hány éves is vagy?


Nyilván ha 15-17 között van az ember, akkor esetleg megértőbbek lehetnek mások és várnak, de 18 fölött már biztos, hogy senki sem fog rád várni ennyit, még ha szeret, akkor sem. Ha minimum fél, vagy akár 1 évig váratnál, abból a partneredként én is csak azt érezném, hogy nem kívánsz engem, nem akarsz tőlem semmi bensőségesebbet. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy igenis le kell feküdni azonnal, de azért egy értelmes határt kéne meghúznod.


Egyébként nem, én sem keresek alkalmi kapcsolatot, de még így sem várnék 6-12 hónapot... egyébként meg ahogy fentebb is írták, ugyanúgy elkaphatsz bármit akkor is, ha évekig váratod a másikat (egyébként minél tovább váratod a partnered, annál nagyobb eséllyel fog más után nézni, ahol megkapja azt a bizonyos dolgot, amit tőled a párkapcsolatban nem).

2020. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Magára a kérdés lényegére válaszolva, természetesen jól tetted, hogy nem mentél bele ezzel az "emberrel". Ha olyanba mész bele, amibe nem szeretnél, főleg olyannal, akivel nem szeretnél, a saját idődet pazarlod. Meg a lelkierődet is.

Alapjáraton egyébként szerintem ez sem egy áthatolhatatlan fal, amit te öntudatlanul felhúztál magad elé. Te magad is létezel, tehát nyilván kell még léteznie olyannak, aki hasonlóan gondolkodik. Minden ember egyedi, de hozzá hasonlók is léteznek.

Viszont, ha nem is lenne reális csak úgy változtatnod, szerintem egy alapos gondolatmenetet megérne ez a te princípiumod is. Értem, hogy félsz a szexualitástól, meg a betegségektől, de szerintem a te életed is jobbá válhatna, ha ezt esetleg megpróbálnád legyőzni vagy kezelni. Nem azt mondom, hogy alkalmizz, azt én sem tenném, mert az értékeim ellen szól. Nem is fekszem össze minden második emberrel, aki szimpatikusabb. Viszont, ha már bízom az illetőben, nem látom ennek különösebb akadályát, hiszen akkor már nem a "hús" a lényeg, meg a felszín, hanem akkor tényleg két ember van, aki kívánja egymást, az meg szerintem gyönyörű, és kár elnyomni a tényét bármilyen félelem miatt is.

2020. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Hat kisfiam nem tudom ,hany eves vagy , de tuti csecsemo. En 28 eves vagyok, elegge benne voltam a meleg eletbe. Miota 4 eve van parom mar csak o van nekem.

Irod itt az okosabbnal okosabb szavakat, kozbe meg kereted magad. Ok nem kell az elso kolbaszba beleulnod. Meg semelyikbe se csak ugy. De 6 honap 1 ev? Hat te normalis vagy? Mire alapozol egy normalis kapcsolatba, arra h majd a ket szep szemedert lesz veled valaki, kozbe meg hitegeted?

Egy kapcsolat alapja a szex is ... hidd el. Lehet azt hiszed h te iranyitod igy a kapcsolatot, de kozbe meg tonkreteszed a baratodat.

Ez nem normalis. Nekem inkabb az jon le ,hogy felsz a szextol... felsz a kapcsolattol, meg fel se vagy keszelve semmire.... de ez hogy hitegeted a pasidat... tudod aki egyszer megszokja h nincs szex annak mar kesobb is konyorogni kell h szexeljen.

En 3 honapig csinaltam egy fiuvalbugyan ezt ,hogy nem szexeltunk... elsonek azt hittem h ok minden rendbe lesz, szerettem es jo volt vele, de ereztem h nem jo valami. 1x szexeltunk es rajottem h tok bena a szexbe es szakitottam is vele. Azert egy kapcsolatba fontos h a partnereddel legyen jo a szex resze is.

Nagyon nagyon elvagy tevedve nem csak a szex reszevel , de az egesz kapcsolat dologgal.

Amugy igazabol ha valakit igazan szeretsz a szex mar csak mellekes dolog es az is ugyan olyan jo dolog... sot a szex ad egy olyan kaocsolatot egy osszetartozast amit senki se tud adni...

Szerintem az agyba kene rendet tenned h mit akarsz ... de nincs jogod senkit se hitegetni es elvenni az idejet... mert azt nem tudod vissza adni...

2020. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!