Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idáig fajult a világ?

Figyelt kérdés

Az emberi értékek tényleg ennyire nem számítanak és csak a centik, méretek?


Két napja rám így egy meleg srác, hogy ismerkedni szeretne velem... Megörültem, mert magától senki sem szokott rám írni, mindig fordítva szokott történni. Fel is hívott Messengeren, mert ő így szeret kommunikálni. Beszéltünk egy két órát, de rátért arra, hogy a szexben mi a preferenciám. (hozzá teszem szűz vagyok és nem mostanában tervezem elveszíteni.)

És a végén kiderült, hogy alkalmi kapcsolatot akar velem, mert véleménye szerint ez az út a komoly kapcsolathoz.


Önmagában ebben nincs semmi demagóg, csakhogy!

Ma újra beszéltünk és megkérdezte hogy döntöttem írtam neki, hogy se vele se senkivel sem vagyok hajlandó alkalmi kapcsolatot létesíteni, mert nekem alapelvem, hogy csak és kizárólag komoly kapcsolatban vagyok hajlandó elveszíteni és azt is minimum fél, de inkább egy év múlva... És itt jön a demagóg rész!!

Elhordott mindennek, hogy én ilyen rossz, olyan rossz vagyok, egy utolsó konzervatív senki és azt mondta haladni kéne a korral. Én mondom neki, hogy nem tehetek róla, hogy érzelmek nélkül nem tudok szexuális kapcsolatot létesíteni...

És szerinte nem lesz senkim és mindenki utálni fog, mert elviselhetetlenül konzervatív vagyok.

Én kérek elnézést, inkább legyek konzervatív, minthogy betegséget kapjak el...

Illetve ha elárulnám a princípiumomat (ebben a kontextusban alapelvre gondolok.) Akkor tükörbe sem bírnék nézni!

Fiúk, férfiak tényleg mindenki ilyen érzéketlen és szexmániás vagy csak én fogom ki az ilyen embereket, illetőleg szerintetek jól döntöttem-e, hogy nem mentem bele az alkalmi kapcsolatba?

Természetesen fontos megemlíteni, hogy tisztelet a kivételnek!!



2020. máj. 7. 15:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kedves, tízes! Én egy szóval sem mondtam, hogy felsőbbrendű vagyok, vagy azért én vagyok a nagy "jampi" mert ezeket gondolom. Illetőleg én rettegek a szextől és a betegségektől, ami egy-egy aktus során el tudok kapni. És ezért hoztam ezt a idő-határt, nem pedig azért, mert "nem kell" az illető.
2020. máj. 7. 16:16
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem is kellett mondanod, látszik. Az meg hogy rettegsz a szextől egy probléma. Ezt a problémát meg kéne oldani, akár szakember segítségével ha magadtól nem megy. Lehet biztonságosan óvszerrel szexelni, vagy minél hamarabb megbeszélni a partnerrel és közösen elmenni szűrésre. Nem pedig várni ilyen feleslegesen hosszú időket.
2020. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen igaza van ez előttem szólónak. Szerintem sose lesz így senkid. Ha nem egy nap múlva kefél meg hanem egy év múlva, akkor kevesebb eséllyel kapsz el betegségeket? Tele vagy gátlással, mentálisan és pszichésen vannak problémáid, így nem lesz senkid. Vagy add fel, vagy ismerkedj és fogadd el, hogy nem ilyen az emberek nagy része. És hogy önsajnáltatással nem érsz semmit. Tuti nem kezdenék veled, szerintem senkinek sem lenne hozzád türelme.
2020. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok ahhoz, hogy úgy vontok le konzekvenciát rólam, hogy sehogy sem ismertek engem...
2020. máj. 7. 17:46
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
A hiba nem benned van, hanem a ragadozoban akirol a torteneted is szol. En is teljesen, szinte tokeletesen pontosan ugy latom es gondolom, ahogy te is. A te ertekrended a kovetendo pelda es ez a teljesen normalis, nem pedig az, hogy meg a legyet is ropteben. Egyreszt kockazatos egeszsegugyi szempontbol, ahogy te is irod, masfelol ezek az emberek felszinesek es legbelul kong az uressegtol az osszes. A melegekrol alkotott kep valoszinuleg azert is ilyen negativ, amiert ilyen felfogasu emberek alkotjak, mint az ember vagyis allat akirol te is irtal. Orulok mert latom nem vagyok egyedul a “konzervativ” felfogasommal, masfelol szomoru is vagyok mert csupan kevesen vagyunk, igy szinte mar biztos vagyok benne, hogy egyedul rohadok meg, de inkabb, mint feladni a sajat elveimet..kitartas:(
2020. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válaszodat, örülök hogy azért vannak még hozzád hasonló emberek is, akik egyet értenek velem! 🥺
2020. máj. 7. 18:19
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Ti csak búslakodtok és nem éltek. Miért nem foglalkoztok a búslakodás helyett más dolgokkal? Tényleg nem csak szexből vagy párkapcsolatokból áll a világ.
2020. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
17-es, nyilván, viszont ne felejtsük el, hogy az ember társas lény, mindenki keresi a párját és nincs igazad, ugyanis lehet érzelgős lesz amit írok, de azt gondolom, hogy igenis párkapcsolatból áll a világ. Miért? Hiába vagy tele lóvéval, lehet kacsalábon forgó villád három is, ha nincs melletted valaki, valaki akit szeretsz és aki viszont szeret, illetve ha nincs valaki akivel kölcsönös a bizalom pl. tudod, hogy lesz aki ellát, ha megbetegszel és fordítva. Tehát mindenki életében fontos cél az egészség mellett a párkapcsolat, ha nem a legfontosabb. De úgy azért elég nehéz érvényesülni, hogy a társaság rendkívül nagy hányada csak a handabandára utazik, aki pedig komoly, érzelmi kapcsolatot szeretne, az már gáz..
2020. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz egyik sem, sem aki kapcsolatot szeretne sem aki kalandozni szeretne. Szerintem ti vagytok azok, akik nem akarják elfogadni azokat, akik inkább kalandoznának. Kalandozásból is lehet szerelem. Nem értem egyszerűen, hogy a kettő miért zárná ki egymást. Igen, a szebb fiatal fiúk élni szeretnének, kalandozni, szerintem idősebb korral alakul ki a legtöbbeknél a párkapcsolat igénye. Nincs ezzel baj. Csak megérzés, hogy te 30 vagy vagy már elmúltál, a kérdező szerintem még fiatal.
2020. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A szebb fiatal fiuk:DDD koszi ez egy burkolt celzas volt, bar eleg onkritikus vagyok magammal szemben nem tartom magam csunyanak azert, illetve ha erdekel 23 vagyok szoval a korosztaly sem talalt. En nem itelem el azt aki kalandozik, csupan arra probalok kilyukadni, hogy nehez helyzetben van az, aki elobb meg is szeretne ismerni a masikat. Ennyi.
2020. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!