Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan mondanátok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el a szüleiteknek, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
Életkort is!

2020. máj. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Szülők, én már nem fingok recsegőset.
2020. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
Sehogy. Nem vagyok az!
2020. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam nekik, hogy beszélnünk kellene. Leültünk, vettem egy mély levegőt és elmondtan egyszerűen hogy meleg vagyok. Én is sokat gondolkoztam hogyan mondjam el, majd rájöttem, hogy teljesen felesleges a körítés, csak húzom az időt vele nekik is, és magamnak is és annál tovább leszek ideges, illetve a lényegen sem fog változtatni. 25 vagyok, akkor 15 voltam.
2020. máj. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Anyának elmondtam, hogy tetszik egy fiú, nagyan nagyon rosszul fogadta, jobban belebetegedett, mint én, én csak abba betegedtem bele, ahogy ő belebetegedett. Szóval másnak nem fogom elmondani.. Az jól tette, aki 15 évesen elmondta, de én nem lettem volna rá képes, biztosan kikaptam volna.
2020. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

"Szülők, én már nem fingok recsegőset."


Semmi ellenérzés vagy homofóbság de ezen hangosan felnevettem :D

2020. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha anyukádék,odafigyeltek rád,és nem kulcsos gyerek voltál,akkor ők már előbb tudják mint te magad!

Ők a megerősítést várják tőled!

Ráérnek,megvárják...

De előbb vallj színt mielött távoznak!

Nekem apám konzervativ vaskalapos fószer volt,de mit tudott csinálni...elfogadta.Anyámmal nem volt gond! Mennyiszer falazott nekem,tudta hogy a szomszéd srácot kezelgetem...ha a srác szülei tudták volna...kitört volna a 3.világháború!

2020. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!