Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, hány évesen kóstoltáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hány évesen kóstoltátok meg a saját, vagy egy másik fiú spermáját először? Mennyire jött be?

Figyelt kérdés

Azóta változott a spermához való viszonyotok?


(Homofóbok, lapozzatok tovább, ne válaszolhatok!)



2020. máj. 9. 22:25
1 2 3
 21/29 Lil_Peep_Fan ***** válasza:
100%

Sajatomat 14évesen másét 15évesen 🤤én csak akkor szeretem ha olyané akit tényleg szeretek!!😅

16f😁

2020. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 manly ***** válasza:
100%
A sajátomét de már nem emlékszem mikor, de jóval húsz felett.Viszont megnéztem mikroszkóppal tizenévesen.
2020. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
14%

amugy csak egy kerdes

nem vagyok se homofob,se semmi,prideon is voltam egyszer

de nektek anyatok meg apatok olyankor hol volt mikor tizen akarhany evesen (sot,lattam valaki kerek tiz evesen csatlakozott a “klubbhoz”) az almale helyett azt nyeltetek amit?vagy csak en nem tartom ezt normalisnak?

(mielott jonne hogy mekkora boomer kcsog vagyok,15/l ;) )

2020. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

23


10-es hozzászóló vagyok,elég bizarr válaszokat kaptam a kérdésemre...de úgy látszik valamiért a melegek körében ez tök normális "szokás"

2020. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

13-14

nem nagyon

20F

2020. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen .....megkostoltam a saját spermámat amikor először maszturbáltam és elélveztem tini koromban ...... másét még nem sikerült , de szívesen megkostolnám ...... csak egyszer szoptam péniszt de nem élvezett el a pasi , - mindenkáppen dugni akart... mármint hogy dugjam meg . de éngen nem érdekelt csak a szopás
2020. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Namármost én kimondottan és csakis aktiv vagyok. Nagyon gyerekként, talá 12-13 éves lehettem, amikor a sajátomat kóstoltam. Nem ízlett.

Aztán egyszer egy szexpartiban, már voltam vagy 30, egy gyönyörü farkat kezdtem szopni, egy rndkívül csinos olasz srác volt. Ö meg szinte azonnal elsült - az én számba. Nekem váratlan volt, és bosszantó. Azóta sem foglalkozom azzal, hogy én nyeljek. Nem kívánom.

2021. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy haveromtól kérdeztem, hogy kóstolta-e már a saját spermáját. Azt válaszolta, hogy igen, amikor a barátnöm viszaköpte a számba.
2021. jún. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajátomat 12 évesen nyaltam le, aztán 14 évesen élveztem a számba. Utána 20 évesen nyeltem másét. Mindegyiket élveztem😊
2022. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!