Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőes nők! Milyen árulkodó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőes nők! Milyen árulkodó jelek vannak rolatok hogy vonzodtok a saját nemetekhez? Honnan lehet észre venni? Milyen jeleket küldök a másik fele?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon tetszik,és nem akarom a tudtára hozni még nem vagyok biztos abban hogy ő is vonzódik a saját neméhez..
2020. ápr. 22. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legy hozzá feltűnően kedves, mosolygós, figyelmes. Meglàtod hogy viszonozza.
2020. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először tudni szeretném hogy nála van e valami a dologba..mert kolléganőm mellett nagyon jó barátnőm is ...de nőies típus..és kíváncsi lennék rá benne van e valami ....
2020. ápr. 22. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nőies vagy férfias ne tévesszen meg. Semmit nem jelent. Ha a baràtnőd akkor elmondhatod higy tetszenek a szép csinos nők és őt is vonzónak látod.
2020. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áhh épp ezt szeretném elkerülni..nem akarom hogy megtudja mert nem tudom hogy reagálna rá..csak kíváncsi lennék vannak e olyan dolgok,jelek amikből észre lehet venni egy úgymond nőies nőn hogy van e benne hasonló hajlam..
2020. ápr. 22. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha pasi vagy akkor sehogy nem fogod észrevenni egy nőn (hacsak nincs nagyon nagy tapasztalatod), csak olyan finom, apró jelei vannak amit nagyon nehéz detektálni. Ez viszont minden nőnél más és más.

Ha nő vagy - s te is biszex/leszbikus - akkor meg a mozdulataiból, hanglejtéséből s a pillantásaiból elég hamar észreveszed hogy vonzódik hozzád.

Nincs olyan hogy pl. két ujjal túr bal kézzel a hajába majd megfogta a fülcimpáját akkor biz' hetero/leszbi/bi egy adott nő.

2020. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok ...és nagyon jó barátnőm..mindent tudok róla..az összes pasis élményét elmesélte már..de van mikor úgy néz rám..vagy épp úgy ölel meg mintha azt próbálná éreztetni hogy figyelj már vedd észre H kellesz...de attól tartok ezt csak én fogom fel így
2020. ápr. 22. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Lehet higy a fantáziàd működik ezerrel.

Ezt csak úgy tudod meg ha kockáztatsz. Minél több testi kontaktus, egyre intimebb helyeken. Feszegesd a határokat.

2020. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztosra akarok menni...O nem tudja rólam ezt a dolgot..de ha látnám rajta,mutatná jelet hogy vonzódik a nőkhöz is szó nélkül kezdeményeznék nála :)
2020. ápr. 22. 11:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Van valakinek valami tapasztalat meg esetleg????? Várom a válaszokat privatban is
2020. ápr. 22. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arcom elárul mindent. Észre lehet venni hogy mosolygok, vagy "úgy" mosolygok, néha el lehet kapni a tekintetem a kiszemelt hölgy testén, nálam az is árulkodó jel hogy dicsérem az illatát.
2020. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!