Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budavári Fülöp influenszer meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budavári Fülöp influenszer meleg?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Meleg? Tapasztalat?


Ig: iamfulop



2020. máj. 10. 13:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem meleg. Csak szőke és kölyök arca van eszméletlen testtel, de nem az sajnos.
2020. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%
Érdemes lenne tőle megkérdezni.
2020. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az. Legalábbis még egyszer sem láttam úgy nővel, ellenben kb csak lány barátai vannak. Persze ez csak az amit mi látunk, fogalmunk sincs mit csinál a magánéletében.

Engem inkább jobban érdekelne hogy miből élnek az ilyenek és miből telik neki luxusautóra, heavenben vásárolni meg hasonlók. XDD

2020. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
70%
Odateszi a segget pár öreg gazdag melegnek aki szívesen fizet..
2020. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

Nagy a követőszám. Ha nagy a követőszám, akkor felfigyelnek rá a cégek, és mint reklám felüketet használják. Ezért cserébe vagy szponzorációs szerződést kötnek és az eladott általa bereklámozott termékek eladásából kap x%-ot, vagy leszerződtetik fix összegre mint nagykövetet és onnantól kezdve promózza a termékeket, plusz kapnak egy csomó ingyen cuccot,hiszen a videókban azt kell látnia az embereknek, hogy valóban azokat a termékeket használja. Ezek azok az influenszerek, akik ebből élnek. De ehhez tényleg ügyesnek kell lenni.


És vannak azok akik egy forintot sem keresnek, mert ezt csak kedvtelésből csinálják és van mellette rendes munkájuk.

2020. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eléggé annak néz ki külsőre, meg amilyen képeket feltesz, én nem ismerem, most néztem meg az adatlapjat.ettol függetlenül lehet hogy nem meleg, csak ilyen típus.
2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is meleg. Megérzés, általában be szokott jönni.
2020. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is az. Sok meleg kedveli a képét, kinézetre sem heterós.
2020. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
a gaydar-om szerint is elég nagy valószínűséggel meleg
2020. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%
Akár meleg akár nem nagyon jó pasi.
2020. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!